Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vélemény? Mészáros János Elek...

Vélemény? Mészáros János Elek győzött

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:

Hááát én nagyon rühellem, amit a Fidesz művel, de azt már mégsem hiszem, hogy Jánosból ők csináltak csillagot :)

Szerintem is jobb volt a másik kettő, de Jánostól sem sajnálom. Puzsérnak igaza volt a kultúrmisszióval kapcsolatban, és nagy dolog, hogy egyszer valaki nem popműfajjal nyert.Van olyan ismerősöm, aki életében most szavazott először a CSIsz-ben, annyira szereti Jánost. Emlékezzetek, hogy Szíj Melinda is majdnem végig vezetett, a sorozatos tévesztései ellenére is.

Jánosnak van hivatása, szereti is. Ha megunja a celebkedést, majd hazamegy.

2012. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
0%
21-es rosszul emlékszel. Nemcsak a finálé előtt állt kiesésre, hanem már egy korábbi adásban is. Tehát minimum kétszer.
2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem, hogy bármi köze lenne Orbánhoz, azért sem, mert János a földhivatalban dolgozik, mezőgazdász, református hívő ember, nem magamutogató, nem gyűlölködik. Vagyis nem lehet semmi köze a Fideszhez.

Egy biztos: aki ilyen gyönyörűen tud énekelni, az megérdemelte a győzelmet. Végre nem bugyidobáló, visító ostoba kis tini p*k döntötték el! Nekik Plazma volt a jelöltjük a győzelemre.

2012. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
49%

11. válaszoló :"A Quantum XXL érdemelte volna meg a győzelmet,mert azért egy hét alatt ilyen koreográfiát kitalálni és betanulni,a végén meg már kettőt az fantasztikus"


Ennyire nem lehetsz buta ! Már hogy tanulták volna be egy hét alatt, jézus isten... 8 hónapja aktívan készültek erre a versenyre.

2012. jún. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
61%

Megy ám a lepontozás! Bravo!

Ennél nagyobb örömötök ne legyen!

Miért nem lehet elfogadni,hogy minden ember más,mindenkinek más tetszik,mindenkinek más a véleménye???


Tegnap néztem Eleket a TV-ben. Hát igen,nem neki való ez a dolog...de sebaj,sokáig úgysem hallunk róla...

2012. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen midegy mennyi idő alatt tanulták be akkor is nekik kelet volna megnyerniük!Ja és nem vagyok buta!
2012. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
0%
mindegy
2012. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
13%
Aki ilyeneket néz az alapból buta, tehát ne mondj hülyeségeket.
2012. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:

Csak remény volt a Quantum-os srácok győzelme,de várható volt,hogy nem ők nyernek,én Jenniferre tippeltem volna,mert annyira akarta(bár nem nagyon értem,hogy miért engedik,hogy egyik tehetségkutatóból a másikba szaladgáljanak az emberek).


A Quantum xxl valóban nem egyik napról a másikra tanulta meg a koreográfiát,hanem már több versenyen részt vettek vele(sok-sok youtube videó van róla),csak többen voltak,de ez számomra nem von le a csapat értékéből,nagyon jók voltak minden héten.

Nincs a szabályzatban,hogy profik nem jelentkezhetnek...

2012. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
0%
Á, nem vagy buta... ki az a hülye, aki azt hiszi, hogy egy hét alatt ki lehet találni és be lehet tanulni egy ilyen dalt ? Úristen..
2012. jún. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!