Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem járna jobban mindenki?

Nem járna jobban mindenki?

Figyelt kérdés

Minden népszerű tv-csatorna (RTL, TV2, m1) legkésőbb hajnal fél 2 után zárja az adást. Nem lehet, h jobban járnának, ha pl. éjjelente régi sorozatokat vetítenének? szerintem lennének emberek, akik néznék, pl. én is sokszor fennmaradok sokáig, jó lenne tévét nézni. Beadhatnának ilyen sorozatokat régi részeit, h Cobra 11, Tru Calling, Bűbájos boszorkák, Született feleségek, Odaát, dr House, Szellemekkel suttogó, CSI Miami, CSI New York, dr Csont, Grace klinika, NCIS, Sue Thomas FBI... stb.


nem járnának jobban ők is? éjjel is lenne nézettségük.


2012. jan. 22. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én tuti nem nézném. Engem egyébként is bosszant, hogy esténként nem jó kis filmeket, hanem sorozatokat lehet mindenhol nézni, pont azokat, amiket felsoroltál. A csatornákon kívül, amiket említettél, az AXN, Cool, stb. műsorain és sorozat sorozat hátán, ott ráadásul régebbi részek mennek. Ja, Story TV-t kihagytam. Én személy szerint régen szerettem ezeket a sorozatokat (ha nem is mindet) de ma már megcsömörlök tőlük, idegesítenek, hogy a csapból is valami helyszínelős vagy orvosos sorozat folyik....
2012. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a tv2őnek volt ilyen próbálkozása.

csütörtökönként éjszaka leadtak 2-3 részt vmelyik sci-fi sorozatból.

egyébként meg a cool-on,meg hasonló csatornákon folyamatosan úgy megy,mint ahogy írtad.

sorozatok hajnalig,uh van ilyen csatorna nem is 1.

de ha van neted,akkor tök mindegy,mert online megnézheted bármelyik sorozatot reklámok nélkül bármikor.

2012. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amennyiért megvennék ezeket a sorozatokat ,szerintem nem érné meg,főleg,hogy van több olyan csatorna is ahol egész nap ezeket nyomják amiket leírtál.
2012. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!