Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem idegesít Muri...

Csak engem idegesít Muri Enikő valóvilágos agyjátszása?

Figyelt kérdés
És csak én látom úgy, hogy játssza az agyát? Szerintem nagyon odáig van most, hogy bejön Attilának. A próbáknál Seherezádéval nem is foglalkozik, kb mintha ott se lenne. Serinek vesz egy körömlakkot, Attilának egy aranyhalat... annyira szánalmas szerintem ez a csaj.
2012. jan. 6. 22:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
TErmészetesen ez is csak egy szerep.
2012. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szegény Enikőnek szerződése van, ezért muszáj így viselkednie. Nézd meg: a BeleValóban majdnem elaludt. Nem hiszem hogy tetszene neki ez az egész.
2012. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
nemtudom de nem is erdekelelégazonban lehúznám Róla szivesen a kis bugyikáját, sőt még meg is nyalnám ott lenn hogy neki is jó legyen. A bokályánál kezdeném lágy érintésekkel, lábszár és combbelső lágy csókolgatásával folytatnám, majd lassan lehúznám a nemrég említett kis bugyikáját és benyalnék, miután elkezdett élvezni bedobnám a dákóm és oda-vissza oda-vissza oda-vissza... a behatolás közben a nyelvem hegyével az arcát nyaldosnám és a fülébe csókolnék nyálasat és cuppanósat
2013. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!