Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak engem idegesít Muri...

Csak engem idegesít Muri Enikő valóvilágos agyjátszása?

Figyelt kérdés
És csak én látom úgy, hogy játssza az agyát? Szerintem nagyon odáig van most, hogy bejön Attilának. A próbáknál Seherezádéval nem is foglalkozik, kb mintha ott se lenne. Serinek vesz egy körömlakkot, Attilának egy aranyhalat... annyira szánalmas szerintem ez a csaj.
2012. jan. 6. 22:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
NEm vagy magad kacérkodik ott bent atillával :DD
2012. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak téged, de engem jobban irritál az, amit kinga csinál...
2012. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát Kinga se semmi, hülye kis liba... nem tudom, hogy Vastag Csaba csak azért cukizza le, mert kedvesnek akar tűnni, vagy tényleg olyan hülye, hogy "cukinak" találja bmeg Kingát :| mindenesetre engem muri enikő jobban irritál :D
2012. jan. 6. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyértelmű,hogy nem magától vitte a halat.

a készítőknek is feltűnt attila udvarlása és rátettek egy lapáttal,meg enikő "ajándékával".

ennek az enikőnek ez ugyanolyan fellépés lehet,mint a többi.

lóvét,nézettséget kap érte,ezért megcsinálja,amit a készítők kitaláltak.

jobb belemenni ebbe pár 100ezerért,mint a csokigyárban 3 műszakozni,nem?

2012. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból indulunk ki, hogy Csaba színész (volt) akárcsak Enikő, valószínű, hogy egyiken sem gondolják komolyan, és tényleg ez is csak egy "fellépés"
2012. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
én amúgy sem kedvelem a csajt, de a vv-s szereplése után még unszimpatikusabb lett... ha Attila nem izgult volna rá, kb nem is látszódna az összefoglalóban, max 1-2 percet...
2012. jan. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
utsó vagyok, még annyit, hogy Csaba még mindig őszintébbnek tűnik és jobb fej...
2012. jan. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, Csaba és Enikő is ugyanúgy színészkedik, mint Kinga és Attila...a "mentorok" udvariasak, a lakók lehet, hogy táplálnak érzelmeket (3 hónap után ki ne táplálna?), de ez ennyi.
2012. jan. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy a normális x-faktorosok miért süllyednek le ilyen valóvilág színvonalra.
2012. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

azért mert attól,hogy tehetségkutatónak van beállítva az x faktor,attól még reality ugyanúgy,mint a vv.

szavaznak rájuk,uh ugyanolyan reality műfaj.

annyi,hogy nekik van benne valós munkájuk.

2012. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!