Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek kinek volt jobb a...

Szerintetek kinek volt jobb a győztes dala?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

A Tibié

sokkal tisztább mint az Enikő hangja. Enikő csak kiabál.

Hajrá Tibóóóó!

2011. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Tibié. Ő nem volt hamis, énekelt, szóval áll mögötte tudás. Ezt tisztelem, nagyon.
2011. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kocsis Tibié volt a jobb. Hajrá!
2011. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Tibi


korrekt volt Enikő is


dde elfogult vagyok:D

2011. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Tibornak és Tamásnak kellett volna énekelnie a döntőben.
2011. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Enikőé nagyon jó volt, meg is ijedtem, hogy nem lehet túlszárnyalni. Hát jó nagyot tévedtem! Tibié sokkal jobb volt!
2011. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Mindkettő nagyon jó volt szerintem, ez a dal egy picit talán Tibornak jobban ment (egyébként miért mondja mindenki rá hogy Tibó?! mindenki úgy használja mintha személyesen ismerné...)
2011. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

ENIKŐ NEM KIABÁL

Malek Miklós is azt mondta, hogy neki tetszik

Egyébként meg ti mik vagytok Enikőhöz képest? Nagy semmik! Pontosan! Próbáljátok meg, hogy jobban énekeltek nála! Nem fog sikerülni! Mert Enikő a legjobb!

2011. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy mi sehol nem vagyunk hozzájuk képest, de kritikát alkothatunk és tudunk is alkotni. Attól, hogy valaki valamit nem tud megcsinálni, még tudja, hogy az jó-e, vagy nem. Egy filmet, egy zenét, vagy bármilyen terméket meg tudunk ítélni, anélkül, hogy tudjuk, hogy készül, anélkül, hogy meg tudnánk csinálni. Szóval ez baromság, hogy mit kritizálunk, ha mi sehol nem vagyunk hozzájuk képest.


Az már más kérdés, hogy egyesek csak rajongói, vagy szimpátia alapján mondják, hogy a kedvence a jobb, még akkor is, ha nem.

Én személy szerint szeretek mindent objektíven megítélni. Ez az, ami sok embernek nem megy. Én attól függetlenül mondom, hogy Tibor volt a jobb, hogy szimpatikusabb volt, mint Enikő. De ha fordítva lett volna, akkor elismertem volna, hogy Enikő a jobb, hiába, hogy nem rajongok érte nagyon. Ilyenkor igyekszem kizárni olyan tényezőket, mint szimpátia. Tényleg, csak azt nézem, ki a jobb.

2011. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti, attól, hogy nincs mindenki megáldva énekhanggal, még tud véleményt alkotni. Nem mi jelentkeztünk az X faktorba, hanem ő. Van, akinek nem tetszik, ez van. Ilyen alapon senki ne véleményezze sem a matematikusokat, sem a filmeket, sem az orvosokat, aki nem jártas a szakmában.


Az ő előadása a közönségnek készült, benne van a pakliban, hogy valakinek nem tetszik.

2011. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!