Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Muri Enikő mi a jó eget csinál?

Muri Enikő mi a jó eget csinál?

Figyelt kérdés

Tegnap is és ma is, mihelyst elkezdett énekelni, elkezdtem bőgni mindhárom dalán. :SS Na jó csak egy kicsit. Pedig egyáltalán nem vagyok sírós, de ez annyira gáz neem? Feró is és Enikő is mondta amikor nyilatkozott, hogy személyessé tudja varázsolni a dalait, a hangját. És most is mondta Feró.

Annyira szeretem. Legszívesebben szétkürtölném a világnak ezt amit írtam, és hogy bőgtem is. Már az első xfaktorban is sajnáltam, az ideiben amikor megszólalt, 100% biztos voltam benne hogy eljut idáig. És szerintem nyeri is.

23f


2011. dec. 18. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom, de anyám egész nap ezt a szart bámulja és már hányok mindjárt
2011. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
:D
2011. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább azon sírtam, hogy mennyire hamis volt. Eddig sokkal jobb volt, de ez az utolsó két nap, borzalmas.
2011. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
nagyon remélem, hogy ez a kérdés fake... több szempontból is: 1. tök gáz, h 23 éves FÉRFI létedre ilyeneken bőgsz... 2. az talán méggázabb, hogy nem veszed észre, hogy az a csaj végig színészkedik a színpadon, kb semmilyen természetes érzelmet nem sugároz. Ha ugyanezt a Tibire írtad volna, aki egy csupa szív ember, akkor még el is hinném... és amúgy szerencsére a Tibi nyert:):):):):):) aki ténylegesen megérdemelte!
2011. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Igen, szerencsére a Tibi nyert! :))

Muri Enikő az csak kiabálni tudott és mindenben egyet értek az előző hozzászólóval!

2011. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik mentor meg is jegyezte, hogy Muri Enikő MÁR MEGINT kiabált. Kocsis Tibor sokkal jobb volt nála, a győzelme jogos.
2011. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Muri Enikő musical szinésznőnek tanul, de már most modoros. Az X-Faktorban is szerepet játszott, hol jól, hol rosszul. Kocsis Tibor viszont nem tudott hibázni.
2011. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem meleg vagy h sírsz minden dalon:D



amúgy Tibi minden csak nem szar

2011. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem mindegyiken csak a most szombati meg vasarnapi lassu daljain.


vmeik modi torolte az elozo kommentem, grat :D bizots vmeik hozzaszolo :P

2011. dec. 19. 21:27
 10/11 anonim válasza:

engem is nagyon megérintettek a dalai. Én a szombati showban ott voltam a stúdióban és hát meg kellett küzdenem, nehogy elsírjam magam (egyébként nagyon durván más ott hallgatni, mint tv-ben, tv-ben negyedannyira jön át, ott élőben sokkal sokkal jobb, szebb mindenki, valami hihetetlen élmény volt)

De vasárnap este is megkönnyeztem :)

21f

2011. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!