Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szereted Muri Enikőt?

Szereted Muri Enikőt?

Figyelt kérdés
Én imádom ;)
2011. dec. 11. 07:07
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
50%

én ki nem állhatom


annyira drukkoltam h kiessen:S


de remélem a döntő előtt kifog

2011. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Miért mi bajod vele? Gyönyörű, arany torka van, bájos, jól mozog a színpadon, a szívét is beleadja stb

Tegnap is olyan rossz volt látni h szomorkodott...

Ő a legjobb :)

2011. dec. 11. 07:49
 3/48 anonim ***** válasza:
43%
nézzél meg egy angol x faktort, mert ott olyanok nem jutnak be a legjobb 16 közé, akik simán vernék murikát, meg az itteni egész bandát
2011. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%

én sem szeretem,és nagyon sajnálom,hogy tegnap nem ő esett ki

én unalmasnak találom,és idegesít az első perctől,ha ő következik elkapcsolom a tv-t

2011. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
43%
Én is drukkoltam,hogy essen már ki végre. Én nem elkapcsolom,de lenémítom a tvmet,mert idegesít az egész nő. A hangját nem tudom elviselni,számomra néhány barátnőmnek jobb a hangja,mint neki. Szóval nem,nem szeretem.
2011. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Szerintem a csajok azért nem szeretik, mert irigyek rá :)

Tesóm is mindenféle beképzelt p.csának lehordja, meg szerinte aki szereti, az már szerelmes belé egyértelmű h irigykedik rá. :)

A Tarány mivel jobb de most komolyan? Nem olyan rossz a hangja, de Enikő nyomába sem ér, meg csak rockot énekel? Akkor Baricról a tinilányok bálványáról ne is beszéljünk, elég gyenge...

2011. dec. 11. 09:26
 7/48 anonim ***** válasza:
59%

Én srác vagyok, Muri Enikőt jól megdugnám de ENNYI!


A hangja nem a legrosszabb, de közel sem a legjobb. Bariczénál jobb, Kocsisénál nem hiszem, de Tarány Tamást senki sem közelíti meg!!! Olyan hangja van, hogy egy külföldi X-faktorban is el tudnám képzelni.. Az meg hogy rockot énekel csak... neki ez áll jól. Mondjuk Bon Jovi mikor énekel Justin Biebert? stb... Nem kell, hogy minden szar műfaj jól álljon neki. Murinak milyen műfaj áll jól? A megjátszós szarok, mint a because of you... Annyira mű az egész csaj, álszent...


Mindegy, én hiszem hogy Tarány még többre viszi, mint az aki megnyeri ezt a szart, de Murinál biztosan..

2011. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
58%
Jah és Murinak annyira bizonytalan a hangja folyton. Tarány pedig olyan biztosan énekel ki minden hangot, olyan erővel, hogy elképesztő. Mindig a megfelelő hangerővel stb... Murit meg sokszor nem is lehet hallani mert elnyomja a zene.
2011. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Látszik mennyire értesz hozzá :)

Olyanok is mondták h Enikő jól énekel, akik zenével foglalkoznak, Tarányra meg annyi volt a vélemény, hogy csak a hozzáNEM értőknek olyan jó, csak túl van sztárolva. Elismerem nem rossz, de közel sem a legjobb, a LilC gyerek simán verné Tarányt, meg az összes csávót...

Enikő mindent jól énekel, énekelt már rock dalt is, az is nagyon jól állt neki, egyszerűen őstehetség, az az őserő nem Tarány :)

Mellesleg lehet neked csak annyi intelligenciád van h csak 1menetre lenne jó Enikő, de szerintem sokan irigyek a csávójára(már ha azóta bepalizott mióta szakított a barátjával).

Remélem lever mindenkit jövőhéten. :)

2011. dec. 11. 09:43
 10/48 anonim ***** válasza:

nekem emberként nem szimpi

nem őszinte, megjátszós


bár én hangilag se tartom olyan eszméletlen jónak


többször volt hamis az adások alatt mégis istenítik



remélem nem ő nyeri


és nem vagyok irigy...

2011. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!