Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szereted Muri Enikőt?

Szereted Muri Enikőt?

Figyelt kérdés
Én imádom ;)
2011. dec. 11. 07:07
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
76%

Lány vagyok és nem szivi nem irigy, de szörnyen jelentéktelennek tartom ezt a nőt, és nem vágom mire fel ez a felhajtás körülötte.

Rettentő nagyképű ő maga is, pedig egyáltalán nem egy nagy szám.

Kinézetre teljesen átlagos, minden 2 ember aki szembe jön veled az utcán így néz ki, hangra meg semmi kiemelkedő.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy megnyeri a versenyt, aztán ugyan oda jut ahová a többi... eltűnik végre.

2011. dec. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Mi az h szivi drága? :D :)

Mire fel tartod jelentéktelennek? Színésznő lesz, gyönyörű, jó hangja van stb...

Azt miből szűröd le h annyira nagyképű? Mindenkiben van am egy kis nagyképűség, mellesleg szerintem neki van is mire nagyképűnek lenni, de egyáltalán nem nagyképű, aki nagyképű az baric...

Kinézetre meg azért nem átlagos, a Kováts Vera akkor átlagon aluli volt vagy mi? Vagy a Katica? Még Alexa sincs ilyen szép(meg hangja sincs ilyen jó), pedig Alexa is a kedvencem volt.

Nem fog eltűnni, mivel Veca sem tűnt el, és csak szólok Veca tavaly 4.lett, Enikő legrosszabb esetben is 3.

A lányok azért utálják ennyire mert féltékenyek rá, egyértelmű, kár tagadni...

2011. dec. 11. 10:52
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Látszik,hogy nagyon fiatal vagy,én is fiatal vagyok.

De próbáld már meg elfogadni,hogy nem tetszhet mindenkinek!

Nem vagy rá irigy egyáltalán nem. Mint nőre nem mondom,hogy csúnya,mert nem az,de ez nem is a szépségről szól,DE hangilag SZÁMOMRA (próbáld értelmezni a szó fogalmát).

Írtad,hogy a zenéhez értők azt mondják,hogy Tarányi csak annak tetszik aki nem ért a zenéhez (ezt cáfolnám) és,hogy az Enikőnek van jó hangja. Most ha ez szerinted igaz ki fogja megvenni a cd-jüket,ki fogja őket hallgatni a zenei szakértők vannak többen vagy azok akiknek tetszik?!!


Tarányi szívből és remekül énekel,nem fél kiereszteni a hangját.

2011. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok fiatal, és igazából igen bejön Enikő, de én a hangját, meg ahogy beleéli magát, ahogy szívből énekel, az tetszik nagyon benne.

Tudom h nem szereti mindenki, de az ilyen tinicsajok azért utálják, mert irigyek rá, vagy tegyük fel ha kiejti Baricot, akkor még jobban gyűlölni fogják.

Én sem mondtam h a Tamásnak rossz hangja van, a Cserháti szám nagyon tetszett amúgy, jobb szerettem volna ha Baric helyett ő kerül a döntőbe...

Nem ismerem az előéletét Tamásnak, így nem tudom foglalkozott-e komolyabban a zenével, de figyelemre méltó ahogyan énekel. Tényleg szívből énekel ő is, de baric pl csak egy bohóc...

Meg hát nekem Enikő a favorit, így jó hogy annak örülök h ő került be, de Baricot egyáltalán nem akartam ott látni... Na az van még csak elszállva magától... Még lehet a haverja a Bagossy Norbi is jobb lett volna...

2011. dec. 11. 11:11
 25/48 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semmi bajom vele, jól énekel, de a természete irritáló. Erőszakos, törtető, beképzelt, hisztis. Ajánlom figyelmedbe az első x-faktor ideje alatti interjúkat, milyen hisztit lerendezett, mert kiesett, hogy játszotta a hattyú halálát. Tény, hogy az egyik legszínvonalasabb énekes,egyértelmű,hogy Baricznak kellett volna kiesnie. De nyugodj meg: én már a műsor elindulásakor azt mondtam, hogy Muri nyer. Nem biztos, persze, de ez egy licenszműsor, szabályokkal, előre megírt sztorikkal, sok helyen volt már olyan eset, ahol Murié...így meg már kb. tényleg a kezébe adták a győzelmet. Aztán lehet, hogy nem lesz igazam :)
2011. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te normális vagy?

Hány éves vagy most komolyan?

Mi ez az óvodás felfogás, hogy mertem róla írni egy negatív véleményt, és akkor már féltékeny vagyok? Miért lennék az?

Kérlek ne te akard már nekem megmondani, hogy mit találjak jónak és mit nem. Nem vagyok már kislány, viszont te annál is inkább fiatalka vagy még, hogy felteszel egy ilyen kérdést, és beoltod, meg egyből ráfogod, hogy irigy arra akinek ez a nő nem mond semmit. Igen nekem jelentéktelen, nem vált ki belőlem semmit, mi a jó édes francért lennék féltékeny. Ne nevettesd már ki magad. Te még sosem mondtad senkire, hogy nem tudod értékelni a munkásságát?

2011. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
50%
Mostmár én is neki szurkolok, szerintem egyértelműen ő a legjobb a 3 közül.
2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
50%
neki szurkolok
2011. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért tetted fel a kérdést,ha nemleges választ nem fogadsz el?
2011. dec. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
imádom!!!
2011. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!