Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szereted Muri Enikőt?

Szereted Muri Enikőt?

Figyelt kérdés
Én imádom ;)
2011. dec. 11. 07:07
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Én idén nem is néztem az x-faktort (csak olvasok róla, vagy youtube 1-2 szám), de a tavalyi "én sohatöbbéneméneklekmertkiejtettetek" című siránkozása unszipatikussá tette.(pedig a because of you-t imádtam tőle, még majdnem jobb volt az eredetinél)

Katica inkább juthatott volna be idén, de ugye 2 volt x-es nem lehetett.

Nekem mindegy ki nyeri, mivel a legjobbak már kiestek.(már amennyit halottam belőlük)

Amerikai x-faktort nézd inkább. Leeroy Bell, Drew, és még sorolhatnám...ők igazi egyéniségek (egyikük 60 éves b@szki a másik 15) mégis 10x jobb hangok is vannak benne.

Az USA x-ben nem tudom, kit ejtenék ki, míg a magyarban nem tudom, ki lenne olyan jó, hogy megérdemelje. Ez a különbség.


Bocsi a z offért, de ez van. Még a tavalyi x is jobb volt, mint ez.

2011. dec. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
48%

Annyira bírom az olyan embereket mint te, kedves kérdező!:D Attól, hogy valakinek nem tetszik Enikő hangja és nem ájul el tőle,sőt még nem is szimpatikus neki még nem irigy rá! Nekem se tetszik a hangja, irritál:) A személyiségéről meg ne is beszéljünk. És akkor mi van? Fogadd el, hogy nem mindenkinek az tetszik ami neked és ha ezt kimeri nyilvánítani még nem irigy rá:D

Úgyhogy hajrá Tibi!:)

2011. dec. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
tegnap is elég gáz volt... a végén eljátszotta a sírást, és a könnye se jött ki. meg ezek a színpadi elemek, pf... a mentorok is elmondták, hogy ez NEM IDE ILLIK!
2011. dec. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Minek teszed fel a kérdést, ha utána meg mindenkit leoltasz, akinek nem tetszik a válasza?

Egyébként utálom, gyűlölöm minden porcikáját. A hangja kétségbeejtően átlagos, ő maga egy hihetetlenül irritáló személyiség, és ne már ne is haragudj kedves kérdező, de szerintem akkor te még nem láttál gyönyörű nőt. Most már kisminkelve, felöltöztetve azért már nem égeti ki a retinámat, de pl a válogatókon, idén is és tavaly is úgy nézett ki mint egy lelencgyerek. 4 lány volt rajta kívül a műsorban idén, és mindegyik klasszisokkal szebb nála.


19/L

2011. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 ujbelepo válasza:
51%
Örülök, hogy ez a kérdés felmerült. Olvasva a hozzászólásokat, megynyugodtam, hogy nem csak nekem nem szimpatikus ez a lány. Már azt hittem, én vagyok az egyetlen. Azon kaptam magam, hogy ez az érzés adásról adásra csak erősödött bennem. Már tavaly sem volt szimpatikus, de mivel kiesett, nem foglakoztam vele tovább. Hát idén csak rátett egy lapáttal és meggyőzött, hogy jó volt a tavalyi érzésem is vele kapcsolatban. Szerintem szemilyiség problámái vannak, egy gesztusa, egy mimikája sem őszinte. Figyeljétek meg milyen pofákat vág éneklés közben, vagy amikor eddig tovább jutott, és kimondták a nevét, milyen őrjöngésbe kezdett, agresszív lett az arca, az mindent elárul. Nem a szenvedély sugárzik belőle, hanem a keménység, érzéketlenség, egy kis agresszivitás, stb. Amit mutat szenvedély címen, az mind mű. Ezáltal nekem egyáltalán nem szerethető, hiányzik belőle a szerénység, az alázat és az esendőség. Profi vagyok, győzni akarok minden áron! Ezt sugallja. Tele van manírral, ellenszenves grimaszokkal, mozdulatokkal. Amikor mosolyog, próbál szerénynek mutatkozni, de nem hiszek el neki semmit, mert közben csak a kemény lelkét látom, öntelt, túl magabiztos. Rosszul vagyok tőle! Ha nyert volna, képzeljétek hogy elszállt volna mégjobban. Nyugodtan aludtam, hogy legalább ennyi pofont kapott az élettől.
2011. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ha lenémítjátok a TV-t, akkor honnan tudjátok, hogy rosszul énekel?
2012. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
A másik érdekes dolog pedig az, hogy itt pattog mindenki, hogy ha valaki negatív véleményt ír, miért szidják le csak azért, mert megmondta a véleményét. De aki szimplán annyit írt, hogy szereti, máris lepontozták...
2012. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
45-ös, eláulom, hogy az a kis agresszivitás, amit te kifogásolsz, minden emberben és állatban ösztönösen és egészségesen benne van. Kell, hogy benne legyen. Milyen pofon? 16 éves kora szerepel tehetségkutatókban és egy csomót megnyert. Én személyesen ismerem, és Ő egy kedves, közvetlen és magabiztos lány. Fontos tudni, hogy a magabiztosság nem egyenlő az önteltséggel, mint ahogy azt sokan gondolják.
2012. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!