Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Naruto Shippuude...

Szerintetek a Naruto Shippuuden-ben Sasuke visszatér Konohába? ://

Figyelt kérdés
Én nem tudom az egyamba eldönteni, hogy most szerintem vissza megy Sasuke Konohába vagy nem.. :(( Ezért kérném a véleményeteker!! Előre is köszii^^
2011. dec. 15. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:

az a poén,hogy a naruto,még mindig genin.közbe meg ő a legerősebb.már ott is az volt amikor a sennin módot megtanulta,de most meg még sokkal erősebb,a kyuuby erejével.

meg szerintem jól is néz ki.

2011. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 A kérdező kommentje:
Igen.. ezen én is gondolkodtam h Naruto genin és ő mentette meg a falut.. o.O de amúgy ha összekéne hasonlítani a sima Naruto-t meg a Shippuuden-t akkor én inkább a Shippuuden-t mondanám.. nem mintha utálnám a sima Naruto-t (: amúgy neked melyik a kedvenc szereplőd? :O
2011. dec. 27. 12:38
 23/67 anonim ***** válasza:
mindeggyiket bírom,talán a Naruto,Minato,Kyuubi,Méh,és a nyolcfarkú sakura kakashi,tsunade,igazából néhány szereplő van akit nem bírok annyira,de a legjobban a Hinatát utálom.őt már kinyírhatna valaki,de télleg.
2011. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
te hogy vagy vele?
2011. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Hát pl. Pein? xDD én mindegyik szeretem kivéve a nyávogósokaat pl.: hinata.. de egyébként még a "gonoszakat" is nagyon bírom.. :D de akikkel Naruto találkozik ez a Sora gyerek meg a többi aki Shinobi mindig ugyanaz az elemük mint Naruto-nak a szél.. meg akár shinobi az illető akár nem mindig veszekednek o.O xDDDD :D
2011. dec. 27. 12:44
 26/67 anonim ***** válasza:
jah.meg a bleach is jó még.
2011. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
azt nézed?
2011. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
Hát azt néha nézem csak :') de amikor látom ugyanúgy vagyok vele hogy ez tiszta jóó meg minden.. egybként te nem szeretnéd hogy ilyen legyen a világ mint a Naruto-ban, vagy a Bleach-ban? :D mert én nagyon szeretném és a bnőm is így van vele :D
2011. dec. 27. 12:48
 29/67 anonim ***** válasza:
hát azért annyira nem.mert miért lenne az jó?
2011. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom csak folyton töprengek ezen o.o xD amúgy facebook-od vagy valami ilyesmid van? xD
2011. dec. 27. 12:51
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!