Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » (Naruto) Sasuke tudja, hogy...

(Naruto) Sasuke tudja, hogy Itachi fel lett támasztva vagy ő előtte titokban tartotta Madara?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy Kabuto most feltámasztotta? Nem hinném, hogy Sasuke tud róla... legalábbis semmi utalás nem volt erre a mangában.
2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szerintem tuti hogy nem tudja, de alig várom a reakcióját Sasukénak amikor megtudja h Itachit feltámasztották. Ti nem?
2011. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is várom, hogy Sasuke mit fog lépni ha megtudja, hogy Itachi fel lett támasztva.

Szerintem sem tud amúgy róla, mert akkor mindenképpen találkozni és beszélni szeretett volna vele, ami ahhoz vezethetett volna szerintem, hogy Itachi lebeszéli a Konoha elpusztítására szánt tervéről és talán még jó útra is téríthette volna, ami Madara terveinek igencsak betett volna.

Amúgy szerintem majd valami olyasmi lesz, hogy Sasuke megtudja ezt az egészet és ott hagyja az akatsukit és Madarán is bosszút akar majd állni.

2011. aug. 30. 14:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok vagyok. Nekem is ilyen elképzeléseim vannak.
2011. aug. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdező,és is így képzelem el:) de ha sasuke megtudná hogy ita fel van támasztva akkor elképzelem hogy nekiugrik,oszt elkezdi ölelgetni xDDDD az mekkora lenne xĐ de nemsokára megtudjuk :)
2011. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem nem tudja (: egyébként Igen Itachi fel lett támasztva de mégsem rossz Naruto-nak segített.. olvassátok a Mangáát végig -.-
2011. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha most olvassátok a Naruto Mangát akk ott a válasz ;))))
2012. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!