Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg az lesz a Naruto...

Tényleg az lesz a Naruto vége, hogy Sasuke és Naruto összejönnek?

Figyelt kérdés
Már az első részektől kezdve gyanítottam, kezdve a csókkal, aztán a rengeteg megjegyzés, fura egybeesés, ahogy Naruto Sasuke után fut... Nem igazán bánnám, mert aranyosak lennének együtt, meg nem hiszem, hogy volt már rá példa, hogy egy mesének ez lenne a végkimenetele :D Ti hallottatok valamit erről?
2011. aug. 2. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ez biztos nem így lesz, mivel nem yaoi animéről van szó. -.-
2011. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mese? MESEEEEE? Nem mese, anime! Egyébként van belőle manga is, ott már (szerintem) közelítünk a végéhez, 1-2 év és Kishi befejezi.
2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nem vagyok nagy naruto olvasó/néző ezért lehet hogy hülyeség, de engem nagyon zavar az a Sasuke név a kérdésben. Nem Sakurára gondoltál?
2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem yaoi animéről van szó, de hallottam ilyesmi pletykákat :)

És nem, nem Sakurára gondoltam. Sasukéra :) Lehet, hogy csak én mesélem be magamnak, de milliónyi dolog utal arra, hogy ők ketten tényleg egy pár lesznek. Most nem a doujinshik miatt írom, olyat is olvastam párat, de az igazi mangára gondolok. Két fiú között ennyire szoros barátság nekem furcsa.

Mindazonáltal köszi a válaszokat! :)

2011. aug. 3. 21:06
 5/10 anonim válasza:
Az első dolgok mind a rivalizálásuk miatt ment végbe, és nem hiszem, hogy Masashi ilyen kapcsolatot szánt/fog szánni kettőjükre!! De gondolom, hogy másban is fogalmazódtak meg ilyen kérdések!
2011. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Fúúúúúj!

Am nem hiszem 1 az,hogy nem yaoi.

Meg am ha nézzed Naruto(t) a testvéreként tekint rá és sztem Sasuke is rá(vagyis a múltban).Nem hiszem,hogy a két főszereplőt(Sasuke mostanábba mellék-.-)homokosra csinálja.-.-

2012. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Argetlam ***** válasza:
Am ez akkora hülyeség már bocsánat az lehet hogy voltak az elején ilyenek de az sztem nem arra akar vezetni hogy "összejönnek" ráadásul Naruto Sakurát később Hinatat szereti Sasuke meg karint elméletilg "szereti" vagy csak Karint.Ezért ez egy hatalmas nagy hülyeség sztem csak a kiskori ökörködését akarta leirni és .. öhm .D kishimoto bácsi biztos nem ezt akarja az fix :DDDD
2012. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Argetlam ***** válasza:
bocsánat elirtam azt akartam irni hogy csak karin sasukét:D Bocsesz
2012. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy összejönnének.:)
2013. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem jönnek össze amúgy Sasuke nem volt szerelmes sem Karinba sem Hinatába és Sakurával összejön az egyik Nauto Gerardban
2015. júl. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!