Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is nagyon rosszul...

Szerintetek is nagyon rosszul döntött VV Csaba?

Figyelt kérdés

Szerintem Chris ellen nincs esélye visszamenni. Akármilyen idióta, sötét és idegesítő is, ő ellene esélytelen :(

Inkább hívta volna ki Attilát... :(


2011. okt. 20. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám,hogy nagyon,majd meglátjuk,én Csabára szavaznék,ha szavaznék, de akkor lett volna igazán "tökös",ha Attilát,vagy Pétert viszi ki,sokkal nagyobb esélye is lenne!
2011. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos én is így gondolom:( sztem attila ellen sokkal több esélye lett volna, de így sajnos szinte biztos kiesik:/ annak az idióta cristofelnek facebookon már 10 ezer rajongója van, neki van ezzel a legtöbb... sajnos úgy tűnik a népnek az ilyen idióták kellenek:/
2011. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul döntött..sztem azt hiszi h Attila erősebb mint Cris,de ha megnézzük a lájkokat facen akkor Cris torony magasan vezet..Tényleg ez kell az embereknek? Biztos h kifog esni Csabi..Sajnálom..://
2011. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is Cris megy vissza :(((( pedig egy beképzelt ostoba...

De arra sem vennék mérget,hogy Attila ellen vissza menne Csabi.

Pedig Attila-na inkább nem írok véleményt.

2011. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csaba senki ellen nem menne vissza. Egy normális ember nem kell ennek a magyar népnek, csak olyan aki úgy viselkedik mint egy cigány.
2011. okt. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Senki? Szerintem ha pl Esztert vitte volna ki (tudom,hogy nem tudta kivinni) tuti,hogy vissza ment volna és Attila meg Péter ellen esélye nem lett volna szerintem.
2011. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!