Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a helyzetet vagy ő tényleg döntött már?

Figyelt kérdés
Barátommal szakitottunk.Mert ő a viccnek szánt beszólásaimat komolyan vette.hétfőn este szakitottunk,7végén mutatott be a keresztszüleinek.és ott még azt mutatta,h szeret és éreztem is.egyik percben azt mondja,h nála már lezáróban van az ügy,a másikban meg,hogy nem tudja még lehet,hogy egyszer majd.azt mondta,h sokat gondolkozott ezen,de mindig erre lyukad ki.Beteg voltam és még most jobban aggódott értem,mint mikor együtt voltunk.Szerintem még nem tudta eldönteni,hogy mit akar.Vagy én látom rosszul?mit csináljak,hogy kibéküljünk??
2010. okt. 8. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő 21,én 19.
2010. okt. 8. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:

csak sértetted a büszkeségét a beszólásaiddal, de szeret, de a büszkeség, az hogy felnéz rájuk egy nő/ vagy a nő által a haverjai annyira fontos egy pasinak, hogy ha ez nincs meg, még szakítani is képes, hiába szeret.

javaslat: legyezgesd egy kicsit az egóját, de ne ess a ló túlsó oldalára

2010. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!