Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakít az ember, és tudja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakít az ember, és tudja, hogy jól döntött, akkor miért jönnek mégis pár nap múlva a kételyek, és miért érzi rosszul magát? Hiszen éppen az volt a célja, hogy befejezzen valamit, ami nem működik.

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy meddig voltatok együtt. mert ha sokáig, akkor ez természetes
2009. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
mert hiányzik a másik
2009. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 évig voltunk együtt, és nagyon hiányzik.
2009. jan. 2. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is feltehettm volna, pár napja már ez jár az én fejemben is.

Szerintem a fő ok az a megszokott elvesztésétől való félelem, és a bizonytalanság érzése.

Szakítás után mindkét fél csak "lóg bele a világba", azért van a rossz érzés, mert ha meg is volt az ok a szakításra, mégis egy biztos hátteret hagyunk magunk mögött.


Ilyenkor a hibák kezdenek feledésbe merülni- pont talán az egyedülléttől való félelem miatt.

Egy idő után viszont reálisan fogjuk majd látni a helyzetet!

Kitartás! :)

2009. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve, mikor 3éve voltunk együtt párommal, szakítani akartam vele, mert épp mélyponton volt a kapcsolatunk és nagyon elegem volt. Akkor anyukám azt mondta, soha ne szakítsak addig, amíg nem érzem úgy ,hogy mindent megtettem azért hogy mégis jó legyen, különben meg fogom bánni, bűntudatom lesz és nem fogom tudni lezárni a dolgot..

Így nem szakítottam. Azóta együtt is élünk..:)

Azt hiszem te nem érzed, hogy mindent megtettél volna.

2009. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: de, megtettem mindent. Van olyan sajnos, hogy egy kapcsolat nem működik, és szerintem ilyenkor jobb befejezni, még ha fáj is, mint további éveket meg energiát beleölni.


Köszi szépen mindenkinek a válaszokat!

2009. jan. 2. 20:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért mert 3 év nem kevés idő.Az ember gyakorlatilag eltemeti magában a másikat mint párt,gyászol.Teljesen tiszta lappal indulsz.Én is éreztem ilyet
2009. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha megtettél mindent, akkor el fog múlni ez az érzés és tényleg tiszta lappal kezdhetsz "új életet". Kitartás neked. Ha van lehetőséged elutazni valahova, akkor menj!
2009. jan. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 20:44esnek abszolút igaza van! Minden kapcsolat megérdemel még egy nekirugaszkodást! Ha ezt nem tetted meg akkor úgy érezheted, hogy miattad történt, holott ez nem teljesen így van. Mindketten elrontottátok valahol, és talán nem tetteket meg mindent. Ha mégis úgy érzed, hogy nem rajtad múlt, akkor nincs min idegeskedned, ebben az esetben abszolút indokolt volt a szakítás. (17/f)
2009. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!