Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány szakít mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány szakít mennyi az esélye hogy rájön hogy rosszul döntött?

Figyelt kérdés
Szakitott velem barátnőm, mindössze egy jelentéktelen kis dologért,és tényleg ugyképzeljétek el hogy egy szórasem méltó dolog miatt! Annyira határozottan állítja hogy szakitani akar mintha a lehető legrosszabb dolog történt volna! De tudom hogy most hiába ennyire feldúlt, előbb utóbb ráfog jönni hogy hülyeség volt igydöntenie,ez teljesen egyértelmű,sőt ezt megis mondanám neki hogy megfogod bánni és visszafogsz jönni, de nemtudom hogy érdemes e ezt igy közölni neki? Még csak aztsem mondanám hogy egyik pillanatról a másikra kiábrándult belőlem, hiszen hosszú ideje együttvoltunk,és teljesen értetlenül állok a dolog előtt! Sértődős és hangulatember nagyon és nemcsináltam semmit,ez kegyetlen érzés nekem! Aki hasonló személyiségű emberrel van együtt,az valoszinű hogy tudja hogy miről beszélek, hogy egyesek képesek bolhából elefántot csinálni
2009. máj. 30. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverommal is így szakított a barátnője. A sráccal semmi gond nem volt, és a csajnak sem volt semmi logikus magyarázata a szakításra. Egyszerűen megunta a srácot, és várt egy adandó alkalomra, ami miatt szakíthat, de semmi rosszat nem csinált a srác, ezért egy kis hülyeség miatt szakítottak. De ettől függetlenül a Te barátnőd még rájöhet hogy hülyeséget csinált, és csak hirtelen felindulásból szakított egy hülyeség miatt.
2009. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm szakított a pasijával egy semmiség miatt, de igazából egy régi szerelem állt a háttérben, aki végre hajlandó volt összejönni a barátnőmmel. A barátnőm soha nem mondta el a valódi okot a fiúnak, arra a kis semmiségre fogta a szakítást. Persze ez csak egy eset. Én már szakítottam fiúval úgy, hogy csak nézett: határozott talán könyörtelen is voltam. De később megbántam, és én könyörögtem magam vissza. Szóval van olyan, hogy rájön egy lány, hogy hülyeséget csinált a szakítással, de ez egyénfüggő. Hogy a barátnőd miért döntött úgy, hogy ellök magától mi nem tudhatjuk. Csak remélem, hogy meggondolja magát, és visszamegy hozzád, és boldogok lesztek újra együtt.
2009. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szakitott velem barátnőm, mindössze egy jelentéktelen kis dologért,és tényleg ugyképzeljétek el hogy egy szórasem méltó dolog miatt!"


Ha jelentéktelen dolog miatt szakított, akkor igazából nem amiatt szakított veled. A jeletéktelen dolog, amiről beszélsz, ÜRÜGY volt, nem pedig OK.


"megis mondanám neki hogy megfogod bánni és visszafogsz jönni, de nemtudom hogy érdemes e ezt igy közölni neki?"


Semmi ilyesmit ne mondj neki. Ugyan igen kicsi az esélyed, hogy visszajön hozzád, de még akkor a legtöbb az esélyed, ha úgy teszel, hogy nem nagyon izgat az, hogy elhagyott. Legyél flegma ebben a kérdésben. De ismétlem, az esélyeid rosszak.


"Sértődős és hangulatember nagyon és nemcsináltam semmit,ez kegyetlen érzés nekem!"


Ha a nő érdeklődése a férfiban a kritikus szint (ami a "nem járna vele" és a "járna vele" állapotok határa) közelében van, akkor a nő sértődős és hangulatember. Ilyenkor a nő követelőzik, sértődékeny, panaszkodik, ingadozik a hangulata ("ma furcsán érzem magam", "nem tudom, mi ütött belém, de furcsa gondolataim vannak", "rosszat álmondtam"). Ha jóval a krit. szint felett van az érdeklődése, akkor semmi ilyesmit nem csinál. Másokkal hangulatember, veled kisangyal.


A nő érdeklődése benned régóta alig haladta meg a kritikus szintet, majd alá csökkent. Ezért ürügy kellett neki, hogy szakíthasson. Az ürügy megvolt, szakított.

2009. máj. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem sok az esély, az én barátnőm 8 hónapja szakított és nem jött vissza hozzám, más pasikkal van eszébe se vagyok... ennyi az esélye látod... pedig anno nagyon szeretett állítólag...
2009. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Helo.En is ilyen cipoben jarok,hirtelen az egyik pervrol a masikra dontott ugy,hogy kidob,pedig mar eljegyezetm volt kozos lakasunk es meg van is,onnan en koltoztem el,stb.Nemvalaszol az sms-ekre,viszont ejjelenete mindig ugyanabban az idopontban megcsenget rejtett szammal.Tudom,hogy o az mert egyutt is eltunk ismerjuk egymas szokasait nagyon.Szerintetek mar kezdi megbanni es azert csenget rejtettel nehogy irjam neki a jojjunk ossze smseket,kinozhat ilyen modon?Amugy orulten szeretem es o is engemet csak hat valami ravitte az ilyen dontesre.Aki tudna tanacsot adni mi lehet ez a viselkedes irja le.koszi
2009. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mar kezdi megbanni es azert csenget rejtettel nehogy irjam neki a jojjunk ossze smseket,kinozhat ilyen modon?"


Nem tudom, mi járhat a fejében, de semmiképpen ne hívd vissza és ne vedd fel a telefont.


"Amugy orulten szeretem es o is engemet"


Ha szakított veled, akkor nem szeretett őrülten, ez a nyers tény.


"Aki tudna tanacsot adni mi lehet ez a viselkedes irja le.koszi"


Sok minden lehet. Egyrészt lehet, hogy miután szakított, valóban megbánta, vagy legalábbis nem biztos a dolgában.


Másrészt lehet, hogy egyszerűen csak érdekli, hogyan reagálsz. Szükséged van-e rá? Szóval tesztel.


Fontos, hogy semmiképpen ne hívd és ne kezdeményezz vele találkozót. Ez nagyon fontos! Ugyanis ez könyörgésnek számít. Lehet, hogy ha könyörögsz, "visszavesz". De rossz feltételekkel (rabszolga leszel, és nem is fog sokáig tartani a kapcsolat, mert a nőnek nem vonzó a papucs-barát vagy -férj). Úgyhogy semmiképpen ne könyörögj. Ideális az lenne, ha a szokásos éjjeli hívásakor a telefont egy nő venné fel és szólna neked: "Valami X. Y., téged keres!" Hogy ez megtörténhessen, újíts be egy alkalmi barátnőt. Szóval ez az ideális, amit tehetsz most. A második legjobb az, ha nem reagálsz rá. Ha megbánta a döntését, vagy csak próbára tett (hogy könyörögsz-e), akkor lehet, hogy ő fogja megkérdezni, visszafogadod-e. Ekkor játszanod kell az elfoglaltat meg a flegmát, és kérned kell mondjuk egy hét gondolkodási időt. Aztán az egy hét utolsó napján hívd fel és fogadd vissza. Innentől kezdve tudni fogja, merre hány lépés, és az újraindult kapcsolat tartós lehet.


Kétesélyes helyzetben vagy. Valószínűleg vége a kapcsolatodnak (oka: (1) a nő megijedt attól, hogy összeházasodtok és "nem élt eleget"; (2) egyéb okból nem vagy már elég vonzó számára), de van esély, hogy újraindul (ha a nő visszakönyörgi magát). Egy dolog fontos: sohase mondj neki olyat, hogy vársz/vártál rá, őrülten szereted meg a többi.

2009. jún. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!