Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lacit nem zavarja, h nem a...

Lacit nem zavarja, h nem a mikrofonba énekelt?

Figyelt kérdés
Tudom, h playback, de h vki ennyire hülye legyen...
2011. márc. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
És persze mondani én is mondhatnám, hogy bezzeg én Michael Jacksont is megszégyenítettem volna a színpadon, mert én ÉN VAGYOK!
2011. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
olvasd már végig a kommenteket te szerencsétlen...
2011. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Nagyjából végigolvastam, és ezután is tartom magam a saját véleményemhez, te szerencsétlen.
2011. márc. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
most őszintén megsajnáltalak
2011. márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
hogy értsd, mert úgy látom nem jött le neked ez egyáltalán: nem a playback-el volt a baj, hanem hogy a kedves laci egy balfék. hogy ennek veleszületett rendellenesség-e az oka, vagy egyszerűen csak szart felkészülni, az kérdéses.
2011. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
49%
Hát köszi, hogy sajnálsz, de én már nem kívánok további vitába bocsátkozni a magad fajtával.
2011. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Ó Jézusom, én nem akartam ekkora vitát szítani ebből. Nyugodjon mindenki meg. Mindenkinek van némi igaza. Pl. valóban elég stresszes lehet "élőben" kiállni ennyi ember elé, viszont ő ezt vállalta azzal, h jelentkezett a műsorba. Akinek lámpaláza van, ne álljon kamera elé. Amúgy én nem utálom a Lacit, mint ahogy írta vki, h is utálhatnék bárkit, akit nem ismerek, nincs vele semmi bajom, csak a folyamatos töketlenkedése már zavart, és kíváncsi voltam, más is van e ezzel így. Sőt még kifejezetten rosszindulatúnak sem mondanám magam.
2011. márc. 20. 15:51
 58/60 anonim ***** válasza:
nem zavarja, mert nagyon ostoba egy ember :D kész vicc ! gondolom azt is láttátok, hogy milyen break dance-t lenyomott ott a klikkesedj közepén. degenerált majomparádé...
2011. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Ez a VV kihozza sok emberből az állatot. :) (Anyatigris ugrott hirtelen be.)
2011. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
11%

Laci úgy röhejes ahogy van. Igazad van kérdező, azzal hogy jelentkezett a műsorba egyúttal vállalta azt is, hogy x millió ember előtt kell szerepelnie.

Ahhoz pedig hogy a mikrofont a szája elé tegye, nem kell semmmilyen vele született tehetség, csak egy kis ész.

2011. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!