Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lacit nem zavarja, h nem a...

Lacit nem zavarja, h nem a mikrofonba énekelt?

Figyelt kérdés
Tudom, h playback, de h vki ennyire hülye legyen...
2011. márc. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Azt, nem úgy értettem, h én letudnék nyomni egy playbacket hiba nélkül, nem az egyes szám első személy a lényeg, mondhattam volna, úgy is, hogy ha egy ember kiáll élő műsorban tudjon már playbackelni. Jaj miért ilyen nehéz?:D Fogd már fel azzal az okos buksiddal a mondanivalóm lényegét.
2011. márc. 19. 23:03
 22/60 anonim ***** válasza:
32%
Itt mindenkinek ki lehet forgatni a szavait, csak lacit nem szabad kritizálni, ez a lényeg. :)
2011. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Ja értem. :D Akkor Laci egy tökéletes, hibátlan produkciót adott elő. :P
2011. márc. 19. 23:08
 24/60 anonim ***** válasza:
Nem nézted az online-t utána? Ott magyarázott, hogy mennyire beleadta magát. :D
2011. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Nem néztem, annyira nem érdekel. :D Hát, akkor nem tudom milyen az, amikor nem adja bele magát. :D Szerintem leül a színpad szélére.
2011. márc. 19. 23:16
 26/60 anonim ***** válasza:
74%

Nem! Ez egy szar playback volt.

Ne haragudj kérdező, de itt te meg a "barátod" vagytok azok, akik nem képesek felfogni, hogy van aki egyszerűen nem tud playbackelni:) Amit te írsz ,az akkor lenne igaz, ha egy énekestől látnál ilyen sz.ar produkciót, de akiről szó van, ha jól tudom köze nincs a zenéhez.

Egyáltalán nincs arról szó, hogy LAciról nem lehet rosszat mondani, de olyan dologba köttök bele, ami azért van olyan nevetséges, mint az ő produkciója volt. Úgy csináltok, mintha valami profi énekesről lenne szó. Életében először állt ki playbeckelni élő műsorba, és olyan lett amilyen. Valószínű, hogy nem ezzel fogja keresni a kenyerét.

Én már elmondtam a lényeget, remélem meg is értették, nyugodalmas jó éjszakát. Élvezkedjetek továbbra is azon, hogy valaki nem tud playbackelni(akinek nem is kell tudni, mert köze nincs és valószínű nem is lesz a zenéhez.Igen ,tudom a többinek sincs zenei múltja,mégis ment nekik, de nem születhet mindenki erre), de csak finoman, módjával:)

2011. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
Na "barátom" élvezkedünk tovább ezen a szegéééény Lacin?:D
2011. márc. 19. 23:33
 28/60 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, látszik, hogy itt arról van szó, hogy utálod Lacit. Magyarán jó nagy sz.arrágás, amit most folytatni szeretnél. Annyira szeretném látni, oogy hasonló helyzetbe te mit produkálnál, ha nulla a tudásod ezen a téren. De az a gyanúm, hogy te is csak a gép mögött vagy ügyes, okos, tökéletes.
2011. márc. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
63%

"Én sem éneklésre születtem, de azért ha elnyomok egy playbacket élő adásban több millió néző előtt, a mikrofont a pofám előtt tartom."


Most mit akarsz okoskodni. Ha elolvasnád amit írtam, egyáltalán nem forgattam ki senkinek a szavait, és ez a kérdezőnek is szól, hogy lényegtelen, hogy kiről van szó, mert aki még sosem próbálta ezt, az nagyon könnyen mondhatja, hogy nekem vagy neki ez könnyen ment volna. Nem érted, amit szerettem volna megértetni veled, de mindegy.

Fennakadsz azon, hogy hányas szám, hányas személy, pedig szerintem tökéletesen érted, hogy miről is írok, csak próbálod játszani az értetlent. Mivel azért te is tudod, hogy van abban igazság amit írtam.

Na jó éjt gyerekek.

2011. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
47%
Ja, egyébként a 71-esnek idéztem a kérdező egyik mondatát azért, hogy elemezgesse, aztán ne jöjjön már azzal, hogy ki lett forgatva a kérdező mondata.
2011. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!