Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Úgy látszik Alekosz látta a...

Úgy látszik Alekosz látta a Halálsoron c. filmet? (is)

Figyelt kérdés
És még beadja a többieknek, hogy ő találta ki ezt a csengettyű nevet az egérnek, meg hogy elmegy egérvárosba :D
2011. márc. 8. 19:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%
Mégis mi abban a kreatív, hogy egy filmből ad nevet annak az állatnak? Kreatív akkor lenne, ha saját nevet találna ki.
2011. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%

"Gondolkozz már ember, hogy miket írsz le. Mert saját magadból csinálsz hülyét."


Kifejtenéd ezt bővebben? Hisz amit a kérdező írt, az igaz. 1.Ez a duma filmből van.

2. Állandóan azt kell olvasni mindenhol, hogy Alekosz mennyire okos.

3. Holott minden ami a rajongóinak annyira ütős szöveg, az filmekben hangzott el.

Tehát, akkor ki csinál hülyét magából?

2011. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Én már megszoktam, hogy Thurston miután jól kisértegette magát, utána észérvekre nem reagál semmit. Én is érthető érveket írtam és tényeket, ő pedig csak sérteget, meg a "barátja". De még ezt is én kezdtem ,mikor a kérdés egyértelmű, de ő ír egy provokáló választ, hogy a többiek nem látták ezt a filmet...még az is lehet, hogy látták, csak már hozzá szoktak, hogy Alekosznak nincs saját ötlete:)

Köszönöm a válaszokat, még a sértegetőt is, mert így legalább nekem köszönhetően kiadták magukból a napi stressz adagot :D

2011. márc. 8. 21:49
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
T. hagyd!! Ezek hülyék.... miért ne nevezhetné el azt a szerencsétlen egeret csengettyűnek? Nem azt mondta, hogy hahó, olyan nevet találtam az egérnek, mint még soha senki!!! Akkor , ha vki a kutyáját Morzsának fogja hívni, az csak lopni tud Petőfitől?? Nektek a féltékenység már az eszeteket is elvette....
2011. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Jaj értsd már meg, hogy itt már rég nem erről van szó, hanem arról, hogy Alekosz semmit nem tud magától kitalálni, csak filmekből. Még ha vitába keveredik akkor is csak idézgetni tud. De aki szerint(ezekért) okos, eltudom képzelni, hogy aki ezt mondja, az az ember sem rendelkezik nála több ésszel.
2011. márc. 8. 22:12
 26/31 anonim ***** válasza:
31%
Erről van szó kérdező!már leírtam,h megcsókolhatná Koltai lábát:)ennyit idézni filmekből,már szánalmas.mégh okos?!na ja!eddig nyomták a fanok,h milyen intelligens,és miután beéget,h 32évesen mennyi az iq-ja,egy cse hangoztatja.vagyis mentegetik:)mint érett ember,aki munkanélküli(b.őr:hi-hi,már meg sincs rég az engedélye),bizonyára csak ebben tud kielégülni(hamár nőt nem kap)sebaj,majd T.besegít neki(már elböffentette,h csaj).hasonló,mint Alek,mert T.meg az okosságait,meg a nagyon nagy szavait a gugliból keresi ki,ezzel is örömet szerezve magának:)na,h vagy T.?
2011. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémátokat.
2011. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Ohh én láttam Bíró Icát a kis pin@nyaló kutyájával, akit Dariusnak hívott.A német dogomat úgy neveztem el, mert megtetszett.Mekkora lopós vagyok...de hopp a Darius nem egy lopott név???

Kit érdekel, hogy honnan idéz?

Jött itt mindenki a "mindig minden körülmények között"-el is, én láttam a Hippolyt-ot is, de nem maradt meg bennem ez a mondat érdekes módon.

Tehát a mondandóm lényege:Aki szereti Alekoszt, az ezután is fogja, aki meg nem, annak csak egy újabb indíték, hogy miért ne szeresse...

2011. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj kedves kérdező T.és a többi akkor is találnának Alkesznak mentséget ha lekaszabolná a fél társaságot.
2011. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azzal nincs semmi baj, hogy Alkesz egy filmből merített ötletet az egér elnevezéséhez. A lényeg az, hogy minden műveltségét és szókincsét az otthon felsorakoztatott 10-20 kedvenc filmkazettájából szerezte, amiket gondolom már kívülről fúj. Bár van a lakrészében néhány szépen összeválogatott könyvsorozat is, amelyek színben, méretben passzolnak a berendezéshez, igaz, nincsenek rongyossá lapozva.
2011. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!