Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Úgy látszik Alekosz látta a...

Úgy látszik Alekosz látta a Halálsoron c. filmet? (is)

Figyelt kérdés
És még beadja a többieknek, hogy ő találta ki ezt a csengettyű nevet az egérnek, meg hogy elmegy egérvárosba :D
2011. márc. 8. 19:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%

"Ha ismernéd a 3. válaszoló kommentjeit, akkor tudnád, hogy amit írtam annak nagyon is van köze ahhoz, amit T írt. Mivel ő mindig Alekoszt isteníti, védi :D"


Én relatíve sokszor latom a kommentjeit, és eddig soha nem tapasztaltam elfogultság jelét. Ennyi erővel mondhatjuk azt, hogy a a te véleményed nem számít, mert egyszerűen nem szereted Alekoszt. Gondolkozz már ember, hogy miket írsz le. Mert saját magadból csinálsz hülyét.

2011. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

:D

Akkor kicsit olvass vissza, mert én nem írtam, hogy szerinted okos. Azt írtam ami tény, sokak szerint Alekosz okos. Na most ki is a buta? Miért nem lepődök meg azon, hogy nem az az első olyan kérdés, amelyben Alekról szó van és te azt írod, hogy baromság a kérdés:D

Persze neked az, mert imádod, a többiek meg jót röhögnek azon, hogy míg sokan okosnak tarják, azoknak most is bizonyított, hogy honnan jönnek a hülyeségei. Mert mindig mikor valami okosat mond, azt valamelyik filmből hozta, és vicces, hogy pont ő vádolta hasonlóval Jerzyt:D

2011. márc. 8. 19:54
 13/31 A kérdező kommentje:

Kedves 63 %-os!

Én csinálok hülyét magamból, mert a kérdésemben tényeket írok? :D Ki mondta, hogy elfogult? Szeresse akit akar, de ha valaki feltesz egy olyan kérdést, ami tényeken alapul, akkor nehogy már én legyek a hüly.e :D

Te is olvass vissza engem, aztán magadat, és akkor utána oktass vitakultúráról :P :D

2011. márc. 8. 19:58
 14/31 A kérdező kommentje:
De unom már, hogy nem lehet feltenni egy kérdést , mert vannak akik egyből csak támadni jönnek ide. Mielőtt ismét én lennék az aki nem ismeri a kultúrát, akkor olvasgass még, mert én senkinek nem írtam semmi csúnyát, kötekedőt.
2011. márc. 8. 20:02
 15/31 anonim ***** válasza:
Mi van? Nekem marhára nem úgy jött le, hogy úgy akarja előadni, hogy ő találta ki. Egyszerűen csak ezt adta neki. Mit kell mindenben olyat keresni, hogy bele lehessen kötni Alekba?
2011. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy ő adta neki ezt a nevet.
2011. márc. 8. 20:23
 17/31 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből leesett, hogy melyik filmből van. Arra azért nem számítottam, hogy egy ennyire ismert filmből is képes idézni, ezzel égetni magát, hisz nem saját ötlet, mint ahogyan a legtöbb esetben az lenni szokott.

Vajon miért van az, hogy az Alekosz, ÉVa, Olivér szimpatizánsok ennyire primitívek, hogy egy olyan kérdésben is ami bizonyítva van, képesek a kérdezőt sértegetni és ócsárolni?! Tisztelet a kivételnek, csak találkoznék egyel végre, mert ritka az olyan.

2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
34%

Miért kell belekötni minden apróságba?


sokkal kreatívabb hogy innen vette a nevet mintha csak elnevezné egérkének.

2011. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező!Hadjad a T.meg a testőrjét a 63-ast:)ezek mindíg ezt csinálják!bár lehet,h a kettő egy és ugyanaz:)Így van, Alek határozottan úgy adta elő,h ő találta ki.Ja,T.remélem magadhoz nyúlsz örömödben,h nem Évikéd v Alekod lett az IQ bajnok:)nagyon tudtad írni,h majd te,h örülsz,mert Évike lesz az első!aztán meg mentegetted,h ez nem jó teszt stb.!Várom,h írj,mivel sose reagálsz.Szép estét akarok:)
2011. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Kerdezo meg jo hogy filmekbol idezget.


meg mi a suliban tanultuk a sok "okossagot" o addig otthon elterulve filmeket nezett:)Most kamatozatja eme tudasat,megnyeri a szep fodijjat,mert ez kell a nepnek.

2011. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!