Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mik a különbségek a Halálsoron...

Mik a különbségek a Halálsoron c. könyv és a film között?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok kellenének, amiket a filmből kihagytak, de a könyvben benne volt, vagy esetleg fordítva. Köszi:)
2011. máj. 31. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hmm... először a könyvet olvastam, pár éve, a filmet meg mostanában láttam, szóval nem elég frissek az emlékeim a könyvről.


De a könyvben jobban meg van bontva az időrendi sorrend, pl az eleje felé van egy fejezet, amiben leírják, hol találták meg az egér rejtekhelyét John kivégzése után (a filmből ez a jelenet ki is marad).


Ami a filmben plusz, az a kézfogás Paul és John között, mikor John már a villamosszékben ül. Ez a könyvben nincs bent, sőt, ha jól emlékszem, nem is Paul vezeti ott a kivégzést, hanem Brutál, de ez nem 100%.


A könyvben hosszabb a vége, elmeséli hogy mi történt a családjával/barátokkal, ki mit dolgozott utána, majd hogyan haltak meg... Leírja részletesen, mi történt a feleségével... ez a rész egy az egyben kimaradt a filmből.


Most konkrétan nem jut eszembe több, mondom, a könyvet régebben olvastam, így nem emlékszem a részletekre.


Amúgy szerintem nagyon jó a film belőle, hű a könyvhöz, minden részletet a könyvből meg nyilván nem lehetett belerakni, így is 3 órás a film... De aki még egyiket sem látta/olvasta, annak először a könyvet ajánlanám ;)

2011. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. jún. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!