Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lelte a Szandikát?

Mi lelte a Szandikát?

Figyelt kérdés

A múltkori balhé miatt megértem ha Évával szeretne párbajozni, de azt h még az Alekot is kiakarja ejteni!

Nem tudom elhinni h neki ennyit jelentett a barátság.

Az Alekkal nem is vitatkozott, meg semmi, csak úgy fogta aztán átpártolt a Béciékhez.

Nem tudom h volt képes ilyen szinten megváltozni, amikor ő eddig nem volt ennyire jó véleményen Béciékről. De lehet h csak rosszul emlékszem.

És azt még nem is tudja h a Béci csak hasznot akar húzni belőle, nem véletlenül ajánlgatta Gombinak, hiszen akármelyikük is jönne vissza mellettük lenne


2011. febr. 22. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Szandika ki van egy kicsitt.Ez mindegyikkel megtörtént.Na pufff.Az hogy Béciékkel érzi jol most magát azért nem kell leírni. Anikó is Béciékkel volt,aztán átpártolt Éváékhoz.Most akkor miről beszélünk?
2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

csak hogy anikó ki volt bukva mert a legjobb bnője elment, előtte meg össze is vesztek, és a barátai nem foglalkoztak vele, egyedül oliék álltak mellé

béci pedig meg is mondta miért: ő nem akart oda menni hozzá, nem akarta megkérdezni h mi baja van , mert őt nem is érdekelte

hát ilyen barát a béci

2011. febr. 23. 17:57
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Pff..

megutáltam..NAGYON is!

a f****m teli van vele már

Annyira bírtam... Éva meg Alek semmit nem ártott neki..

Csal Olivérnek nyalt ez a kis k..va:@

2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj már komolyan egy tragédia! És nem hasonlítható egyáltalán Anikóhoz!
2011. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1. változat:

Szandika most mutatta meg igazán, hogy milyen ő, és mennyit ér neki a barátság. Nagyon-nagyon kiábrándító a viselkedése, amit én, mint kívülálló, ok nélkülinek tartok, nem tudom, mi baja van Alekosszal és Évával. Tényleg nem szerette a "másik bandát", most meg beállt hozzájuk kutyának, inkább mint hogy a szerinte vesztésre álló csapatban szerepeljen. Undorító szélkakas, aki hónapokon keresztül elő tudta adni magát, és megvezetett mindenkit, hogy ő nem is olyan, amilyen valójában. Nálam a legutolsó helyen áll, de nagyon mélyen a többiek mögött, még Bécit is többre tartom. Ki vele!


2. változat:

Haza akar menni, és tudja, ezt nem a párbajon tudja elintézni, hiszen ott már mi múlik a párbajozókon? Semmi. Úgy tudja elintézni, ha jó előre eldobja a nézők szimpátiáját. Jó úton halad szerintem.


Nem tudom, melyik az igaz, de jó lenne, ha a következő kieső ő lenne.

2011. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Legutóbb az volt a legjobb kirohanása mikor féltékenykedett az Anikóval és aszongya: - itt van eza az L.L.Junior Ő is biztos belógatná a faszát a szádba.... kész beszartam
2011. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!