Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sajnálja valaki VV Szandikát...

Sajnálja valaki VV Szandikát nem csak a kiesése miatt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem sajnálom ! Állandóan döglött a villában !

Semmibe se akart részvenni ! Lerúgta a kamerát ! (Ebből ugyan nem lett ügy,mert a készítők eltussolták)

Én nem adtam volna neki 2. esélyt amikor nem működött együtt !

A Sanyi jó megsz*patta este az új nőjével ! A Mónika showban voltak ilyen botrányok.

2011. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megsz*patta ??? tehát nincs is neki másik nője?
2011. márc. 13. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézted egyáltalán a párbajt ott ült mellette am. az 1.-nél a pont én is így látom Szandit
2011. márc. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szandi kamerarúgását miért kellett volna eltuisolni mikor éppen idegösszeomlása volt? ellenben Bécigányék elég sok szabályt megszegtek a héten és büntetés nuku, csak egy kis megdorgálás a párbajon? gusztustalan.

Én sajnáltam Szandit, főleg mikor nekiesett Sanyinak, remélem minden oké lesz vele. :)

2011. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ti nem néztétek a belevalót.Az egy jó barátjuk volt Sanyi mellett, csak Szandi nem ismerte fel.

És nem sajnálom, el fog ő boldogulni Sanyival, sőt szerintem nélküle is.

2011. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!