Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lelte a Szandikát?

Mi lelte a Szandikát?

Figyelt kérdés

A múltkori balhé miatt megértem ha Évával szeretne párbajozni, de azt h még az Alekot is kiakarja ejteni!

Nem tudom elhinni h neki ennyit jelentett a barátság.

Az Alekkal nem is vitatkozott, meg semmi, csak úgy fogta aztán átpártolt a Béciékhez.

Nem tudom h volt képes ilyen szinten megváltozni, amikor ő eddig nem volt ennyire jó véleményen Béciékről. De lehet h csak rosszul emlékszem.

És azt még nem is tudja h a Béci csak hasznot akar húzni belőle, nem véletlenül ajánlgatta Gombinak, hiszen akármelyikük is jönne vissza mellettük lenne


2011. febr. 22. 19:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csalódottan tapasztalom ezeket énis... Imádtam Dikát, hogy minden adásban megnevettetett, erre mostanra csak búval van b.szva... :( Énsem értem mivan Alekosz és közte, az tény h Alek sokszor izélja őt Évának, hogy ilyen meg olyan a Szandika...
2011. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom Évát, de Szandika nálam ezzel nagyon lecsúszott. Most azért akar Évával párbajozni, mert az meg merte neki mondani, hogy nincs helye a villában, ha mindig haza akar menni? Ő akar hazamenni, akkor mi a probléma.

Remélem Gombi után Szandika húz haza.

2011. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
szandika egy áruló remélem hogy nagyon hamar ki esik
2011. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
:)) Milyen furcsa, hogy eddig Szandika mennyi pozitiv kommentet kapott, most meg szerintem a rajongótáborának a 95%-a kiábrándult belőle! Többek közt én is. Nagyon rossz húzás volt ez tőle, úgy gondolom aki képes így hátba támadni a "barátait", az húzzon haza, és ne gyengítse Alekékat!
2011. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Najó azért itt mindneki hátbatámad mindenkit... Alek+Éva is... De persze mind2t pártot megértem... Holnap lesz a nagy béke :O :D
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Remélem is hogy a rajongói 95%-ánál elásta magát mert ez a legundorítóbb viselkedés a világon. És ezt nem azért mondom mert Éva vagy Alek fan vagyok mert nekem még úgy is unszimpi dolog volt ez tőle, hogy én Bécinek drukkolok.

Szandika ne játsza a nagy barátot, ha ennyin kiakad. Mert Éva igazából ugyanazt mondta mint ő, nem? Aki nem akar ott lenni, az menjen haza.

SZANDIKA GO HOME!

2011. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
én megutáltam Szandit! mikor a beszavazón láttam, azt mondta, hogy te jó ég ez a nő. beköltözött, láttam jófej meg minden megszerettem, benne volt a top 3-ba. de ahogy most viselkedik, azzal végleg elzárta nálam a csapokat és ott tartok ahol az elején.
2011. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az utolsóval. A beszavazón fogtam a fejem, hogy mért ez a csaj megy be. Aztán nagyon kellemesen csalódtam, őszinte volt, mindenkinek megmondta a tutit, jó meglátásai voltak, és lehetett rajta nevetni. Na ennek már vagy 1,5 hónapja vége szakadt, egyre idegesítőbb lett, szórakoztató egyáltalán nem volt, csak hiszizett, nyafogott, sajnáltatta magát. De mostmár azt is bebizonyította, hogy ő sem jobb egy kicsit sem Évánál, ugyanúgy egy kétszínű majom. Aki egy rossz szót mer rá szólni, kiakad. El sem gondolkodik rajta, hogy mi az alapja a kijelentésnek, ő besértődik, elhorja mindennek a másikat, és ellene fordul. Piti dolgok miatt is. Szélkakas ő is, nem tud kitartani senki mellett. Majd ha Béci is beszól neki, megy vissza puncsolni Alekékhoz. És már nem fog megváltozni, nem lesz olyan mint régen, elvérzett a karaktere. Úgyhogy menjen szépen haza.
2011. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Még,hogy ő az őszinte.Ez vicc.Most mutatta csak meg a foga fehérjét,pedig én előtte bírtam. :D
2011. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nálam elvágta magát örökre.béciéket útálta most meg az ő táborukhoz állt.mióta olivér kiment egy unszimpatikus nő lett.évát is lehordta mindennek és most anikót is éva ellen uszítja.
2011. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!