Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » (VV4) Szerintetek ki lesz a...

(VV4) Szerintetek ki lesz a holnapi "nyertes"? Ki kapja a legtöbb jelet? (aki ír, azt felpontozom)

Figyelt kérdés
köszi
2011. febr. 18. 17:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem célom Jerzyt védeni, de tapasztalatból írom, hogy olykor jobb, ha hallgatunk.

Én pl. ilyen helyzetben nem álltam volna jót magamért, olyan szinten, hogy valószínűleg lekevertem volan egy pofont, legyen az nő vagy férfi:D

Szóval szerintem ilyen helyzetekben mielőtt bármit mondunk, teszünk, jobb ha elszámolunk 10-ig, vagy ha kell 20-ig:)

2011. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

háhhá:D Azt én is várom, hogy megmutassák, hogy kiosztotta a Bélát. Ahogy láttam, Béla mukkani sem bírt. Nekem Alekosz a kedvencem, ő megmondja a tutit:)

Remélem Éva visszamegy és okosan választ. Mondjuk én is bírnám, ha a Gigit hívná ki. De az Éva számára rizikós lenne.

2011. febr. 18. 17:46
 13/27 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az Éva elég vehemens személyiség:)
2011. febr. 18. 17:47
 14/27 anonim ***** válasza:
77%
Évát fogják kiválasztani szerintem. Aki Gigit vagy Jerzyt fogja kivinni, és mindkét esetben nyerne is. Gigi rizikós persze, de szerintem Gigi sokkal több embert idegesít annyira, hogy ezért akár szavazzanak Évára.
2011. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Éva fogja kapni a legtöbb jelet, és Gigit vagy Jerzyt viszi ki.De mind a kettő ellen Éva fog nyerni.Az lenne a legjobb ha Gigit vinné ki és kint is maradna.
2011. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Éva szerintem is Erzsit viszi ki mert fél hogy a köpés miatt megutálták és kiesne Gigi ellen


Gombi is biztos kap 3-4 szavazatot


Laci Béci róluk nincs tippem hogy melyikre rakják a jelet

2011. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár elég valószínű, hogy Éva, de nem hiszem, hogy a másik csapat megadná Évának a lehetőséget, hogy ő legyen a kihívó. Mondjuk nem tudom ők kire tudnák rakni, egyiknek sem lenne sok esélye a többi nélkül.
2011. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Éva és bárkit visz ki, ő megy vissza!
2011. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem olvastam el a válaszokat... szerintem amióta visszaért Béci mindenki kezdi kimutatni a foga fehérjét. Eddig a 6-os vagy már nem tudom hányas pártját fogtam, Bécit vártam vissza, de amióta visszajött, hányok tőle, és a kis csapatának a nagy részétől is... Éva fogja kapni a jelet... Szerintem a másik csapatból bárkit kivihet, visszajön... Ő sem a szívem csücske, ahogy a többiek sem, de pl az állszent Gigike már az agyamra megy, ahogy Jerzy és Béci is!
2011. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

lássuk csak.Kielemzem hogy ki kire tesz.


laci-éva vagy alekosz

gombi-éva

béci-éva vagy alekosz

gigi-éva vagy alekosz

alekosz-jerzy

éva-jerzy

anikó-jerzy

szandika-jerzy


igy négy négy arányban éva és jerzy nyer ami azt jelenti hogy béci döntése alapján Éva fog ismét menni párbajozni

2011. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!