Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » (VV4) Szerintetek ki lesz a...

(VV4) Szerintetek ki lesz a holnapi "nyertes"? Ki kapja a legtöbb jelet? (aki ír, azt felpontozom)

Figyelt kérdés
köszi
2011. febr. 18. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Éva. Jerzsi, Gigi, Béci tuti rá fogják tenni az anyázás miatt, gondolom én, aztán lehet Gombi is.
2011. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Éva vagy Gombi
2011. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Éva.A köpdösés meg az anyázás miatt.

Viszont nem tudom hogy Alekoszék kire fogják tenni??

Úgy értem hogy egy emberre vagy szétszórják..

2011. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Felpontoztalak titeket.

Szerintem is Éva. Szerintetek kit kéne kihívjon, hogy biztosan bent maradjon?

2011. febr. 18. 17:19
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Éva vagy Gombi
2011. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%

Én az Olivér, Éva, Szandika, Alekosz és Anikó által létrehozott csapatot nem kedveltem, de Éva szimpatikus volt. Rá tényleg illik a kategóriája, a törtető...Csak hogy valamelyik nap túl ment a határokon.

Szerintem tök jó, hogy kiáll saját magáért és a barátaiért, de a Giginek igaza volt. Más anyját nem szabad a szánkra venni, főleg nem ilyen formában. Másrészt pedig, látszik, hogy ő nem élte át azt, amit a Jerzy. Ha átélte volna nem dobálózna Jerzy múltjával..


Szóval a héten rengeteget esett Éva a szememben, és bízom benne, hogy ő kapja a legtöbb jelet.

A másik esélyes Gombi.

Éva pedig, ha bent akar maradni, szerintem Gombit vigye, bár Éva már mehetne haza!!

15/L

2011. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én csak olyan szempontból nem értek egyet, hogy nem a Giginek kellett volna magyaráznia az Évának, hanem a Jerzsinek, hiszen a kettejük konfliktusa volt. Szerintem elég gáz, hogy a Jerzsi tényleg elég buta, és meg sem bír szólalni szinte, így rákényszerült arra, hogy a "barátnője" védje meg.

Éva a szememben ez ügyben sem süllyedt le, hiszen eddig is hozta ezt a formáját. A köpés tényleg nem kellett volna, de hát ki tudja, hogy kiből mit hozna ki a bezártság és az azokhoz társuló konfliktusok. Sokan ebbe nem gondolnak bele, mikor kritizálnak valakit is egy-egy veszekedés miatt.

2011. febr. 18. 17:27
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Éva
2011. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is Évára tippelek. De lehet Alekosz is, ki tudja, mennyire verte ki a biztosítékot a többieknél a beszólásaival. Majd ma este megtudjuk.
2011. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
Éva fogja kapni a jelet, és remélem kiviszi Gigit, és azt is remélem,hogy ha már Magyarországon vagyunk, akkor a szavazók észhez térnek, és nem megint a CIGÁNYT küldik vissza! Hajrá Éva csapat, hajrá Alek!
2011. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!