Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülsz h Béci ment vissza?

Örülsz h Béci ment vissza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:01
 81/136 anonim ***** válasza:
100%
23:08-as! Ez roppant értelmes komment volt,az ilyenek miatt érdemes egy kérdést feltenni! Téged sem az eszedért lopnak majd el!
2011. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/136 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen menekült a rendőrök elől fegyverrel pózol stb stb de semmi gond ez kell a népnek hajrá !
2011. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/136 vodevil ***** válasza:
18%
Szerintem meg hülyék vagytok. Lehet ha nem nyomattátok volna a rasszista dumát már az elejétől fogva, hogy így-cigány a Béci meg úgy, akkor kevesebb cigány szavazott volna rá, így viszont felvették a kesztyűt. Ismét saját magatokkal b@sztatok ki hülye rasszisták. És ezt mondom úgy hogy nagyon sajnálom hogy Olivér kiesett mert én neki szurkoltam. Ja és amennyi erővel a Béci cigány, annyi erővel nektek hülyéknek bárki cigány lehet, mert mindenkire rásüthetitek ezt a bélyeget akinek épp fekete a haja. Primitívek.
2011. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/136 anonim ***** válasza:
58%
Azzal értek egyet, aki azt írta, hogy inkább nézek én is egy normális gondolkodású, intelligens embert mint a Béci, Olivértől rosszul vagyok, és ez a cigányozás...pfff. Szerintetek a stúdióban jelenlévő családtagok közül cigány volt valaki?? Hát k*rvára nem, de biztos vakok vagytok.
2011. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/136 anonim ***** válasza:
12%

"23:08-as! Ez roppant értelmes komment volt,az ilyenek miatt érdemes egy kérdést feltenni! Téged sem az eszedért lopnak majd el!"


Dehogynem:) Sőt, bármilyen értékemért előbb lopnának el, mint téged. Kis hülye selejt.

2011. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/136 anonim ***** válasza:
51%
minden fekete haju rendőr elől menekül és fegyverrel pózol?
2011. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/136 anonim ***** válasza:
82%

vodevil:


Akkor nézd meg a testvérét meg magát Bécit is.Egyértelmű hogy cigányok.Na meg vezetknév, és most ne gyere azzal hogy ismerek Rácz-ot aki nem cigány, a Rácz egy nagyon gyakori cigánynév ez tény.

Szóval nyugodt lehetsz abban hogy Béci és Gigi mindketten cigányok.De ha ez se elég akkor láthattad hogy a villában vajdának szólították meg amikor Szandikával apa-lánya játék volt akkor a puja szóval dobálóztak stb stb

2011. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/136 anonim ***** válasza:
94%

"Te egy selejt vagy"


Az édes anyád a selejt, te cigányfasz-imádó:)


Keresek is egy képet erről a nyitott szájjal vigyorgó, értelmes Béci-istenről, hogy tudjam hol a helyem:D

2011. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/136 vodevil ***** válasza:
100%
23:25: Aztán akkor mivan ha az? Nem az alapján ítélek mint a primitívek. Az alapján ítélek hogy ki szórakoztatóbb számomra a műsorból, és az Olivér. Ha Béci lett volna szórakoztatóbb, akkor meg kb. fullra nem érdekelt volna az se ha feketébb mint a Pákó. Nem a bőrszín a lényeg, csak a primitívek döntenek az alapján.
2011. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/136 anonim ***** válasza:
0%
én színmagyarként tanulom a lovári nyelvet, tehát én is dobálózhatnék cigány szavakkal, mégse leszek az...
2011. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!