Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülsz h Béci ment vissza?

Örülsz h Béci ment vissza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:01
 91/136 anonim válasza:
68%
Nagyon durvák vagytok. Az egy dolog, hogy van egy véleményem, de szerintem ettől még nem kell a másikat elmondani mindennek. Ha Béciről nem lennének ilyen képek, akkor is cigányoznátok. Ha Olivérről lennének ilyen képek, akkor is Bécit cigányoznátok. Mert ez a rasszizmus. Gondoljunk csak Kökény Attilára. Ő aztán tényleg nem egy bűnöző alkat, mégis ment anno a romázás erősen.
2011. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/136 anonim ***** válasza:
100%

vodevil


Kijelenteted hogy nem cigány, én meg megcáfoltam az állításodat.


Amúgy meg előítéleteim vannak velük kapcsolatban igen, amikor naponta lehet olvasni a híreket hogy megint megtámadtak/megölték egy időset, ellopták a vasúti kábeleket stb stb.

10ből 9 cigány egy korcs.

2011. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/136 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy az (bennem is van), csak valamelyik itt elkezdte, hogy az Oli barnább:) Béci emberileg, intelligenciájában, értékrendjében irritál.
2011. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/136 anonim ***** válasza:
0%

"Az édes anyád a selejt, te cigányfasz-imádó:)


Keresek is egy képet erről a nyitott szájjal vigyorgó, értelmes Béci-istenről, hogy tudjam hol a helyem:D"


Keress is, úgyis csak ennyit tudsz, selejt. Bár csoda, hogy egyáltalán tagolod a mondataidat. Egy selejttől ez túl meglepő.

2011. febr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/136 anonim ***** válasza:
100%
Kökény Attilával pl nincs bajom, de van az a híres hegedűs roma is, nem jut eszembe a neve, pl ő is tisztességes ember, vagy pl Caramel, vannak tisztességes cigányok, csak ritkák mint a fehér holló.
2011. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/136 anonim ***** válasza:
75%
olinak szar lett volna ha visszamegy és ezzel ő is tisztába volt. egyrészt: elveszti a barátnőjét, amiről ugyan ő nem tudott volna de biztos enikő dobbantott volna, ő még ott rágódott volna bent az anikós vs. enikős dolgon. másrészt: valszeg ezekután nem ment volna párbajozni, ott maradt volna a döntőre. alekosszal nyomta volna aki az egyik legjobb barátja. szóval elvesztette volna így a barátját, no meg arról nem beszélve hogy alekosz legyőzte volna. akármennyire szerettem mint játékost meg mint embert olivért én így látom úgy, hogy neki így a jó. pénze kocsija háza nem lesz (bár az nem lett volna sehogy sem), de lesz egy életre szóló barátsága alekkal, enikő megmarad neki + még alekinnyó lehet csepegtet neki valamit a nyereményből. úgyhogy olivér megmenekült. béci meg egy öntelt p*cs, majd úgyis kiesik. lehet döntőig eljut de a görög harcos úgy leveri hogy majd csak néz bécike a nagy egójával.
2011. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/136 anonim ***** válasza:
26%
Én is utálom a cigányokat, de ha Béci cigány is, ő szerintem halál normálisan viselkedik idebent és kiveszi a részét mindenből rendesen, bár mind így viselkedne ahogy Béci itt.
2011. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/136 vodevil ***** válasza:
72%
Ha mindenki fehér lenne, más attribútumokat keresnétek hogy gyűlölhessetek valamilyen csoportot.
2011. febr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/136 anonim ***** válasza:
52%
RE vodevil: akkor azon menne a vita hogy melyik zsidó. ha egyik se lenne, akkor meg azon, hogy melyiknek szaftosabb az előélete.
2011. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/136 anonim ***** válasza:
100%

vodevil


te vagy cigány vagy, vagy csak olyan szerencsés ember vagy hogy csak tisztességes cigányokat ismersz.

Másképp nem tudom megérteni hogy miért véded így ezt a romlott fajt.

2011. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!