Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok Anikó kényszeres...

Mit szóltok Anikó kényszeres nyomulásához, amit produkált Olivérrel szemben?

Figyelt kérdés
Totál igazat adtam Szandikának, amikor megmondta a tutit Olivérnek.
2011. jan. 31. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

mondjuk szerintem is igaza volt szandikának, azt meg nem tom ebből olivérék miért rögtön azt szűrték le hogy szandika féltékeny.

alapjába a szitu nem volt durva de ha azt nézzük Olivér mennyit nyivákol a szerelme miatt...

2011. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg az jön le,hogy Szandi féltékeny.Nem azért,mert szerelmes,hanem mert félti a jó viszonyukat.
2011. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

Anikó nem nyomult

Csak szórakozott, provokált.

Na meg a feketeözvegy szerepet gyakorolta:D


Szandika egy hisztigép.

Semmi nem tetszik neki..Féltékeny volt...

2011. febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Olivér barátnője helyében nem örültem volna annak, amit látnom kell - és tudom, nem történt semmi komoly, de akkor is, melyik lány nem érezte volna kellemetlenül magát, ha ezt kell látnia, hogy egy dögös csaj (hiába nem kedvelem Anikót, azt el kell ismerni, hogy gyönyörű lány, pláne ebben a fekete ruhában...) így "nyomul" a pasijára.

Szandika, ha féltékenységből, ha nem, de jól tette, hogy rászólt Olivérre.

2011. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Anikó egy könnyűvérű!!
2011. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én is ugyanígy gondolom, az meg, hogy "csupán provokált" már régen rossz, mert amilyen rafinált, be is tudta volna vinni Olit a sűrű erdőbe, ha Szandika nem áll közéjük.

Szandi - Bandi ott szúrta el a dolgokat, hogy bevallotta Olinak ugyebár, hogy tetszik neki, de csak mint férfi, barát.Ha akkor nem lett volna őszinte, jobban járt volna, de így egyből rásütötte mindenki, hogy féltékeny.

2011. febr. 1. 12:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt kérte a szerkesztő, ő meg megcsinálta.
2011. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem azt írtam,h szerelemből féltékeny,hanem h a jó viszonyukra az.Ez két külön dolog.Egyébként meg sokunkal előfordult már,h félreértették azt amit csinálunk!Egyszer elszaladt velük a ló,ennyi!Nem kéne ebből hatalmas következtetéseket levonni.
2011. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sztem csak hülyéskedett, nem akart ő nyomulni
2011. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Aniko egy szemet r.banc. Ja, amikor Becire maszott segg reszegen a budiba, az is vicc volt?
2011. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!