Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni a női magazinokhoz kapható "ajándékok" (aminek egy részét, igaz, sok esetben ki kell fizetni a magazin mellé) kényszeres megvásárlásától?

Figyelt kérdés
Én már szinte a rabja vagyok,bármi hülyeség van az újságokhoz.Már egy csomó szemhéjpúder,szempillaspirál,notesz,"mű"ékszer halmozódott fel nálam,de mindig van valami új,csábító ajándék,ami sok esetben használhatatlanul rossz.Volt pl.hogy tök jó hajgumi (kis fakarikákból állt,Meglepetéshez) volt "ajándékba",megtetszett,megvettem.Mikor kibontottam a tasakját,a hajgumi fele szétpotyogott,mert valószínűleg szétrepedtek a fagyöngyök az újságok súlya alatt,mert előzőleg rosszul tárolták,vagy már évek óta becsomagolva állt,vagy nem tudom.:( Olyat viszont még sosem tettem,(és nem is fogok)hogy egy hűtőmágnesért vagy valami másért több újságot vettem volna,hogy aztán kidobjam.
2009. jan. 20. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát én mániákus tinimagazin olvasó,kb 14 éves koromig. Mert volt az újságokban mindenféle izgis dolog... sztárhírek,viccek,szerelem,szex,ajándékok... de ahogy cseperedtem egyre inkább csak idegesített. Tele van 1 csomó baromsággal.. Áttértem a női magazinokra..ugyan ez,könyörögm,csak más a fogalmazás..

Leírják h csókolózz(inkább tinimagazinok) meg teszt h szeret-e a kiszemelt.. könyörgöm, tudja az ember h hülyeség, de nem bírja letenni.. Akkor a glamourban is.. öltözködési tippek,109ezer ftos gas kabát..10-20-20 ezer ftos felső.. nagyon kevés ember engedheti meg,akkor mire jó?? nyálcsorgatásnak??

Arról nem beszélve,hogy míg régen 100-200ft ért százszor értelmesebb,és érdekesebb lapot vettél,mint most 500ftért..h van pofájuk elkérni?:P

A világ nem úgy megy,mint abban a csodalapokban,rájöttem kár megvenni. Ha unaloműzőnek kell,vegyél rejtvényt,olvass 1 jó könyvet, v vegyél vmi szennylapot.. ::)

2009. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:) Akkor te hozzám hasonlóan gondolkodsz.:)

Próbálok áttérni az általad is ajánlottakra.

2009. jan. 20. 19:35
 3/4 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..


Egyébként ezt is én írtam,ezt is említetted a válaszodban.

2009. jan. 20. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
az nem én voltam:) de egyébként nekem még az vált be, hogy azokat a pénzeket elrakosgattam, és a végén vettem belőle valami jutalmat magamnak:)
2009. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!