Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kényszeres felállás, meddig...

Kényszeres felállás, meddig tart ez még?

Figyelt kérdés
Egy hete tanult meg felállni, és gyakorlatilag úgy alszik el, hogy mellette kell lennem, és folyton visszatennem. Próbálkoztam azzal, hogy majd elfárad, de akkor is áll, és sír. Minden mozgásnál ez volt, de néhány nap alatt abbahagyta.
2011. okt. 25. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hónaposan állt fel először.Onnan kezdve katasztrofálisak az elalvások.Most 9 hónapos és még mindig ugyan úgy feláll.Már azt szoktam csinálni,hogy átölelem és még mielőtt teljesen átfordulna a hasára/hason fekvésből szokott felállni/visszafordítom.Kis hiszti és nyűgösség után elalszik.
2011. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom, egy hete tud felállni. Kézben altatom, mert mindig felül, feláll az ágyban ő is. :)

Ha kézben elkómázik, vagy elalszik, akkor már nem kel fel, mikor leteszem aludni.

2011. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb 2 hétig tartott nálunk ez, úgy kellett lenyomnom alváskor :S

Ráadásul amikor éjjel megriadt, nem visszaaludt, ahogy előtte mindig, hanem egyből felállt és totál felébredt :S

Szerencsére elmúlt ez az időszak.

2011. okt. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

7 hónapos, ha ez hónapokig tart, én kész leszek. :)

Ő is has, négykézláb és abból áll fel, ha már hulla fáradt, akkor csak ül, de semmiképp nem alszik.

Ő a ringatást sem szereti, úgyhogy én állok fölötte és pakolgatom vissza.

2011. okt. 25. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:

de ha ott maradsz mellette fogod a kezét akkor sem ül vissza.


nekem a lányom ezt üléssel csinálta, de én nem nyomtam vissza. ott maradtam max mellette fogtam a kezét, és volt, hogy egyszerüen eldölt. hamar elaludt maga is. sokszor ültében és mikor elaludt fektettem el.

2011. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk egyszerre ment a felállás, a mászás és a totyogás. Ezt nemcsak altatáskor gyakorolta, hanem álmában is. A homeopátiás segélyvonalon ajánlották, a kalcium phosphoricum Shüssler sót. Fel kellett oldani egy pohár vízbe és egy teáskanállal adni 3x. Addig míg meg nem szűnik a probléma. Nekünk segített. Hívd fel őket, hátha neked is tudnak mondani valamit. Ingyen segítenek, orvosok.
2011. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hú, szuper ötlet a homeó, azért is, mert nekünk eddig minden segített homeopátiából. Kipróbálom, köszi!
2011. okt. 29. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen! Nekünk is mindig segít.
2011. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!