Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek már az önálló felállás...

Ezek már az önálló felállás csírái?

Figyelt kérdés
10 hónapos a lányom, 6 hónapos korában állt fel kapaszkodva. Néha elengedi a támasztékát és pár másodpercig megáll. A mai nap egyfolytában a következőt csinálja. Leteszi a két talpát a földre, meg a tenyerét is és kinyújtja a léábát is meg a karját is, a feje meg a földön van, látom, hogy gondolkozik. :) Aztán odamegy egy alacsonyabb kapaszkodóhoz és abba kapaszkodva áll fel. Lehetséges, hogy napokon belül egyedül áll fel? És akkor már ál,talában el is indulnak, vagy hogy szokott ez lenni?
2010. jún. 30. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Édes lehet:) Én kisfiam 8,5 hósan állt fel, bútorba kapaszkodva. 9-10 hósan kezdett el lépegetni a bútorok mellett, és ha fogtuk a kis kezét. De csak 13 hónapos korában indult el egyedül.
2010. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:)

Ha fogjuk a kezét, már úgy megy, mint a golyó és követeli, hogy mászkáljunk vele. :)

Kívácsi vagyok nagyon.

2010. jún. 30. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

azén kisfiam is ugyan azt csinálja mint a lánykád.olyan mint ha bukfencezni akarna.nagyon édi akkor és csak rötyög az orra alatt olyankor,nagyon tetszik neki.ugy 1-2 hete kezdte csinálni.most mult 29-én 10 hós,és már 3 hónapja feláll minden mellett és körbejár mindent kapaszkodva.a kezét fogva csak ugy 2 hete kezdett el sétálni,meg már néha meg meg áll pár pillanatra.hát szerintem nemsokára egyedül fog neki menni,legalább is anyukám szerint.szóval már valószínű h nemsokára magától feláll.de az viszont nem tudom,hogy az önálló felállás,megállás után mikor fog elindulni.

/S/

2010. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!