Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág nézők? Szerintetek...

Valóvilág nézők? Szerintetek Amanda visszamegy a villába?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig hogy szerintetek ki fogja megnyerni az idei szériát?

2020. dec. 23. 19:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Remélem Virág nyeri,csak ahhoz Dáninak gyorsan menni kellene.
2020. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy Gina a vedelésen és az önkívületben való ordibáláson kívül semmit nem csinál. Őszintén szólva én meg arra nem vagyok kíváncsi, egy normális konfliktusa nem volt, ahol érveket is tudott volna felhozni, nem csak szimplán ordibálni, meg káromkodni. Remélem kövi párbajon ki is zúg a francba, aztán jöhet valami értelmesebb játék.
2020. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek Mercinek változik e a személyisége, hogy megnyerte a párbajt. Nem csodálkoznék azon sem, ha Mohnak hirtelen megváltoznának az érzései és "szerelmes" lenne. Most meg kár, hogy nem tudták Fru-t kihívni. Nem bírom én sem azt a csapatot viszont ha kiesnek akkor meg szerintem unalmas lesz..az igaz, hogy nem lesz több ordibálás de akkor meg az lesz, hogy csendben ülnek és ölelgetik egymást meg alszanak. Értelmes feladatot meg nem nagyon kapnak ami szórakoztató lenne a nézők számára is.
2020. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy unalmas a másik csapat. Nézd meg most is mekkora balhét csináltak a semmiből 😀.
2020. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
2020. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!