Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág nézők? Szerintetek...

Valóvilág nézők? Szerintetek Amanda visszamegy a villába?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig hogy szerintetek ki fogja megnyerni az idei szériát?

2020. dec. 23. 19:32
A kérdező szavazást indított:
Amanda
Gina
Merci vagy Moh
Fruzsi
Renátó
Bálint
Robi
Virág
Dani
Vivi
37 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
4%

Jó lenne ha Fruzsival párbajozna és Fruzsi kiesne


Amúgy Bálintnak szurkolok

2020. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%

Én nagyon remélem, hogy Amandának ezennel befellegzett. Nem való a villába, a sz*rkavaráson kivűl máshoz nem ért. Remélem nem fognak rá sokan szavazni... Nekem az elején szimpatikus volt Gina, szegény pedig nem veszi észre, hogy mennyire gyengíti őt Amanda, és csak érdekből barátkozik vele. Hogy visszamegy-e a villába... attól függ, kit hív ki. Ha Vivit, akkor elég szoros párbaj lesz, nála talán van esélye. Ha Mercit, akkor 100%, hogy veszít. Bálintot sosem merné kihívni, hiába hangoztatja, hogy a srác a legnagyobb ellensége a Villában, azzal egyértleműen megvenné a vonatjegyet hazafelé.

Remélem Bálint nyeri a játékot :)

2020. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Én is Bálintnak szurkolok. Egyébként Vivit nem hívhatja ki, mivel említette hogy őt fogja amivel szabályt szegett így meg kell változtatnia hogy kit hív ki. Szerintem sem lenne más ellen nagyon esélye, hiába mondják hogy Merci elvágta magát, még mindig több helye van a villában mint Amandának. Szerintem! :)

Én mindenképpen azt szeretném, hogy Amanda essen ki, már csak azért is , hogy Frunak és Renátónak is kicsit letörjön a szarva.

2020. dec. 23. 21:35
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
Merci ellen 100%, hogy veszít??? :O 60-40 aránnyal Amanda megy vissza, erre nagy összegben mernék fogadni.
2020. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%

4-es én szívesen fogadok akár milliós összegben is, hogy Merci megy vissza :))

De szerintem még te se gondoltad ezt komolyan. Egyik legcsúfosabb vereség lesz ez a VV történelmében. FB csoportokban mindenhol Amandának 10% körüli szavazója van, a párbajon általában ez több lesz, szóval 80-20% körüli eredményre gyanakszom.

2020. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
33%

Pedig komolyan gondolom. Nem a szavazók döntenek, hanem az RTL, nekik pedig vastagon Amanda győzelme az érdekük, nagyon felkavarná az állóvizet odabent. Merci érdekesebb kint mint bent. Vele érdekesebb Jöttem láttam buktam epizódot lehetne forgatni. (Kinti "pasija", Moh reakciója odabent.)


Két legyet egy csapásra tipikus esete az RTL számára. Ha én tévés lennék, ezt csinálnám.


Vivi is pont az erőszak miatt maradt volna alul, hogy lehessen kint csamcsogni rajta.

2020. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, viszont vegyül figyelembe Gábor és Bálint párbaját. Az is nahy port kavart volna ha Gábor megy vissza, mégsem így lett.
2020. dec. 24. 17:43
 8/35 anonim ***** válasza:
0%

Igen, gondolkodtam is, hogy beleírjam-e ezt a 6-os válaszomba. Gábor Bálinttal párbajozott, ezért teljesen egyértelmű volt, hogy nincs esélye. Rosszul választott a kihíváson. Ha Moht viszi, akkor most Moh karácsonyozna otthon helyette.


Bálint egyelőre nélkülözhetetlen karakter. Merci egyáltalán nem.

2020. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez mindenkinek a saját véleménye. Persze megértem ha így gondolod. Bár szerintem Moh jött volna vissza Gábor ellen, és Merci fog Amanda ellen, sőt még szerintem Vivi is visszajönne ha őt hívta volna ki, már csak a villában lévő klikkesedések miatt is mivel ő egy erősebb csoporthoz húzódott. Úgy gondolom :D
2020. dec. 24. 18:12
 10/35 anonim ***** válasza:
44%

Ha Moht viszi, akkor most Moh karácsonyozna otthon helyette.


Igen? Ezt honnan tudod ennyire biztosra? Talán rendelkezel olyan képességekkel, hogy a jövöbe látsz?

2020. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!