Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág nézők? Szerintetek...

Valóvilág nézők? Szerintetek Amanda visszamegy a villába?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig hogy szerintetek ki fogja megnyerni az idei szériát?

2020. dec. 23. 19:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
10%
Felesleges rágódni ezen, mindig az megy vissza, akit az RTL akar, a szavazatok semmit nem jelentenek. Azt csalnak el amit akarnak, és úgy ahogy akarják. Legkiemelkedőbb példa erre amikor a VV8 első hetében kitették Zsófit Dina helyett, úgy hogy ilyesmi kérdés volt: "Ki a legunszimpatikusabb villalakó?", többszáz és ezer facebook comment 95%-a az volt, hogy Dinára szavazott, Dina menjen haza, kétlem hogy 1-2 személynél több írta volna a Zsófit. :D Ez hatalmas öngól volt. Manipulálnak bennetek, és észre sem veszitek, gyerekek. Fölöslegesen szavaztok.
2020. dec. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
48%

Én nagyon remélem hogy Merci megy vissza. Már kíváncsian várom, hogy ki megy vissza.

Egyébként az is nagy port kavarna ha Amanda esne ki, mivel az a csapat el kezdene dühöngni. Illetve elég érdekes lenne, ha Amanda menne vissza miután neki volt a legkevesebb követője.. És még a személyisége sem szerethető.

2020. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Én Mercire fogadnék, de erre vissza térhetünk szombaton. :)
2020. dec. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

"Egyébként az is nagy port kavarna ha Amanda esne ki, mivel az a csapat el kezdene dühöngni."


Igen, 1-2 napig, utána kb úgy emlékeznének rá, mint most Digóra. Ha viszont Merci esik ki, az hosszabb távon is megremegtetné a villát.

2020. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Abban egyetértünk legalább, hogy ha Merci kiesne borulna a kártyavár, meginganának a kapcsolatok ott bent, a másik csapat sem lenne olyan biztos így magában. Érdekes lenne. Az a gáz hogy ez nem fog bekövetkezni. Egyébként amint Fru is kiesik, onnantól Barátok közt-öt fogunk nézni. Gina képes beinkadrálódni a másik csapatba, Renátó pedig önmagában elég tré, meg szürke is. Abban viszont én is mernék fogadni, hogy az ezentúl azon lesz az RTL, hogy minél tovább bent maradjon Fruzsina (más bűnbakot keresnek, lila kendőt kap valamilyen feladatra). Amint kiesik, nem lesz műsor, nélküle seperc beszürkülnek.
2020. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én szerintem Amandát még hagyják, hogy kiessen, mert jelentéktelen, Fruzsina úgyszintén, Frunak ezek a dühkitörések csak ideiglenesek. Hirtelen akkor nyílt ki a csipája amikor rátették azokat a mágneseket, hogy ő milyen szürke személyiség. Azóta generálja a konkfliktusokat, hogy szerepelhessen és középpontban legyen. De ezzel csak mégjobban megutáltatja magát.

Akit sokáig még bent fognak tartani az a Gina, és Renátó, na őket nem fogja hagyni az RTL, hogy kiessenek. Ha mégis, akkor itt ténylg Barátok Közt lesz :D

2020. dec. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Azt tudjátok, hogy mi a baja Fruzsinának Moval? Miért cseszteti folyton? Mindig leugatja, állandóan fegyelmezi.
2020. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem simán gyengíteni akarja, igaza is van egyébként hogy szürke karakter. Meg alapból kerüli a konfliktust a Moh gyerek, és nem képes kiállni magáért egy vitában. Engem is idegesítene. Frun látszik hogy taktikázik az elejétől kezdve, csak elég rosszul csinálja, kicsit beletört a bicskája a Renátó-ügybe is. Kíváncsi vagyok merre megy a dolog tovább, miután Amanda kiesik, 3 vesztes párbaj után csak leesik már végre neki hogy rossz oldalra állt be. Az a kérdés, hogy folytatja-e a színjátékot, hogy de szerelmes vagyok, vagy megpróbál inkább valahogy húzni a másik csapat felé.
2020. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
7%
Kövezzetek meg, de a Bálint féle csapat egy nulla, mint játék, mint személyiség szempontjából. Talán Dani lehetne kiemelkedő csak közülük, de kizárólag Virág nélkül, együtt baromi unalmasak. 3 naív szó szerint kislány, egyikük se tud normálisan beszélni. 3 végtelenségig unalmas pasi. Semmit nem tesznek hozzá a játékhoz. Ez szerintem eleve egy rossz válogatás volt. Fru és Gina legalább hozzák az elvarasokat. Gina egy bohóc, rajta sokszor szakadok, mégha nem is a poénosságával, inkább a lázadó roma attitűddel is éri azt el. Fru pedig egy eszeveszett manipulátor, kavarja a szálakat, mostmár láttuk hogy nem is fél beállni emberekbe, teszem hozzá jogosan. Műsor szempontjából ezerszer inkább nézem Ginát és Frut, mint a "csupaszív 7-est", nekik nem sok értelme van az ottlétüknek. Teljesen olyan mint tavalyelőtt ilyenkor, ahogy Csokit kizárták és pár napra rá Era is kiesett, olyan unalmassá vált az egész műsor, hogy nem bírtam már nézni sem, csak a párbajokat erőltettem magamra.
2020. dec. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre jobban kezdem megkedvelni Danit 😀

Szerintem tök jó szíve van, meg jó a humora is, mindig kitalál valami hülyeséget.

Nekem Fru viselkedése visszataszító, és nem szórakoztató. Örülnék neki ha koppanna, ha nem Amanda menne vissza, gondolom újratervezné a taktikáját. Csak az a baj, hogy a többi pasi nem csípi, velük nem tudná eljátszani azt amit Renátóval.

2020. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!