Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág nézők? Szerintetek...

Valóvilág nézők? Szerintetek Amanda visszamegy a villába?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig hogy szerintetek ki fogja megnyerni az idei szériát?

2020. dec. 23. 19:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Renátó a leggyengébb férfi játékos a bentiek közül. Buta kis ripacs, ezért tudja öt Fru babúként mozgatni. Ez a hirtelen beleszerelmesedem is csak azért volt, hogy Fru kameraközéppontba kerüljön, szerepelhessen és erösitse magát. Mert amúgy egyéni játékban nem ért semmit a másik csapat mellett, elnyomták öt.
2020. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Igen, én is gondoltam már erre.

Csak Renátóval tudja ezt megcsinálni. De azért a szánalmas, hogy így akar képernyőre kerülni. Bement a villába a nagy elveivel, hogy ő nem fog összejönni senkivel, végképp nem fog szexelni senkivel stb. ahhoz képest egy hónap múlva már teljesen máshogy viselkedik 😀

Értem én hogy ez egy játék, de ezzel a taktikával még senki nem nyert. Kicsit többet kellene gondolkodni, esetleg 10-ig elszámolni mielőtt megszólal, mert ahogy kinyitja a száját, kiesik belőle a kapanyél.

2020. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Mercinek nagy esélye van, mivel a Facebook kommenteket olvasva sokan utálják Amandát, mondjuk amúgy sem csinál semmit csak Gina nyakán lóg. A másik az, hogy nem csak Merci ismerősei hanem Moh barátai( amiből biztos rengeteg van), és családtagjai is Mercire szavaznak ezért előnyös nekik a kapcsolat bent. Megnyerni szerintem nagy esélye Bálintnak van a sorozat miatti nagy ismeretség miatt.
2020. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megy vissza. Én is Mercire szavaztam, de nem kifejezetten azért, mert Amandát utálom, hanem látni akarom szétbomlani a Fru féle bagázst. Attól a nőtől frászt kapok, pláne amikor elhiszi hogy ha Virágot kiviszi párbajozni akkor majd ő jön vissza :DD Az nagyobb bukta lenne, mint Gáboré. Remélem Fru lesz a következő, aki búcsúzik egy csúfos vereséggel.
2020. dec. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nagyon remélem, hogy Fru lesz a következö kiválasztott, nagy valószínüséggel ö is lesz. Tök mindegy kit visz ki, essen ki. Az elején normálisnak tünt, de tényleg elszállt már vele a ló. Nagyképü, provokáló a stílusa, kihasználja Renátót, az a vak birka meg hogy védte Danival szemben a csaját. Egy barátságot képes eldobni egy ilyen szemét nöért, aki csak a játék miatt kihasználja öt, hogy szerepelhessen, mert olyan szürke volt, mint Villában a fal. A tegnapi adásban minden elismerésem volt Daninak, hogy higgadt tudott maradni, én a helyében biztos bevertem volna a kis vigyorgó kèpét annak a csúf kis Grincsnek...
2020. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
77%
Igazatok lett, 80-20 Mercinek. Hogy lehettem ennyire vakon? Ez tényleg érdekel, mert alapvetően nagyon jó szemem van ezekhez a dolgokhoz. A 10 évad alatt még sosem kerültem ekkora ellenszélbe. Valamiért más ez az évad mint a többi.
2020. dec. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

#26 Csak az volt a kérdés az RTL belenyúl-e vagy nem, egyértelmű volt hogy súlyos alázás lesz Merci részéről, mert akkora utálat van Fruék felé, amivel még rátettek egy lapáttal a párbaj előtti napokban.


Nagyképűség, arrogancia, szrkeverés, kamuk, néző és egymás hülyének nézése (Fru csicskáztatja végig Renátót, ő meg örömmel játssza a bohócot), állandó rosszindulat. Ezek nem valami jó pontok, persze hogy rühellik őket. Ez a pár idióta egymást hergeli, hogy a másik csapat ellenük van és mindent kitervelnek, közben lóf*szt se csinálnak, csak jól érzik magukat együtt.


Gina alapvetően szórakoztató és kedvelhető, bőven jól érezné magát a másik teamben, de inkább hülyeségeken lovagol. Kit érdekel a Digo meg a vele kapcsolatos sérelme, akit ismert pár hete? Ez is csak egy kreált ostobaság, hogy legyen mit a másikhoz vágni. Ha ugyanazt hozza a ma már trióra zsugorodott bagázs, mint Amandánál, akkor könnyen repülhet ő is. Akár a leggyengébb Vivi/Virág ellen is kiesne, mert akkora ellenszenvet váltanak így ki.

2020. dec. 27. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a 18% kicsit gáz. Ezt nevezik csúfos vereségnek. Én ha már kiesnék inkább menjek haza szoros párbajjal minthogy ennyire alulmaradjak.

Amúgy azt azért tudni érdemes, hogy ezen a párbajon nem csak Amanda ellen, hanem Fru és Renátó ellen is szavaztak, ezért kapott így ki.

2020. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
7%

15 vagyok

Abban viszont én is mernék fogadni, hogy az ezentúl azon lesz az RTL, hogy minél tovább bent maradjon Fruzsina (más bűnbakot keresnek, lila kendőt kap valamilyen feladatra).

Ezt írtam 24-én. Na??? Mit mondtam? :D Tudtam én, hogy kell még nekik Fru, nélküle túl barátságos lenne a légkör. Aztán rátették a lila kendőt, a facebookon meg háborognak az emberek. :D Szerintem meg jól tették, én élvezem, hogy kiosztja a többieket. Nem Barátok köztöt akarok nézni. :D Viszont Ginát sajnálom, neki nagyon nem kéne kiesni még. Szerintem ő azért erős karakter, ha kihívja kisegér tuja Moh barátunkat, akkor szerintem visszamegy.

2020. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is már csak azért is bent fogja tartani a stáb a Grincset és ducimaci Rencsit :D

Azért is kaptak ketten lilakendöt gyorsan mert a szerkesztök tudták, hogy a pápaszemes ki fog esni, aztán a kövi kiválasztáson Fruzsika menne, utána Rencsi, aztán nem lesz bent, aki balhézzon. Ez a lilakendös bohóckodás szándékos volt a részükröl, hogy bevédjék Fruzsikát. Emlékszem, anno VV Fannival is eljátszották ezt az iskolahéten. Fanni a stréber diákok közül lekerült a bukottak közé, eközben Laci öt akarta kihivni párbajra, és Fanni vesztett is volna, a tanárúr meg hirtelen odaadta a lila kendöt Fannikának, mint a hét legszorgalmasabb diákjának :D az RTL nagyon ügyesen keresi a kiskapukat (és ezt legtöbbször a lila kendövel) hogy bizonyos játékosokat tetszés szerint tetszöleges ideig benttartasak, mert nélkülük meghalna a müsor.

2020. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!