Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni miért bizonygatja...

Weisz Fanni miért bizonygatja folyton, hogy eszik normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan bántották, hogy sovány, de most már minden nap csak olyan insta story-kat tesz ki, ami arról szól, hogy eszik. Minek ezt bizonygatni? Most is épp ilyet tett ki, tegnap szintén, azelőtt is. Ha kocsiban vannak, ott is azt mutatja, hogy mennyire éhes vagy milyen sokat eszik. Mi értelme ennek?

Semmi értelmes tartalma nincs, csak ez. Gondolkodok rajta, hogy kikövetem.


Nyilván olyan emberek válaszoljanak, akik tudják kiről van szó. Remélem érthető.


2019. febr. 25. 21:16
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Wow, én se követem őket egy ideje, így nem is hallottam, hogy szétmentek a férjével. Csak nem megjött az esze a naiv kislánynak, hogy mégis a családjának volt igaza?


Pedig akkora volt a szerelem Petikével, hogy ők aztán együtt élik le az életüket.... Talán végre észhez tért, és talál egy normálisabb fickót mint ez a pszichopata Péter.


Vagy persze az is lehet, hogy kamu az egész, kell a hírverés... ki tudja.

2020. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Ja amúgy most, hogy elvált a férjecskéjétől, így már szóba áll a saját anyjával?

A férje mondjuk nem sokáig szomorkodott, mert már össze is jött Nádai Anikóval. 😂

2020. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
És már értelmesebb storykat rak ki Fanni azóta? Vagy még mindig annyi, hogy grimaszol és mutogatja a kutyáját? Vagy most az új pasiját mutogatja?
2020. nov. 17. 09:42
 44/47 anonim ***** válasza:

Ő meg a Nádai Anikő exével jött össze xDDDD ez mekkora már...

De csak nekem gusztustalan, hogy x év nagy szerelem, meg házasság után máris mindkettő "újraszerelmes"...?!

2020. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Gondolom a pasi egy manipulatív f*szfej. A Fannit is irányította ő meg naívan követte az anyját meg le se szarta. Most hogy külön váltak máris szóba áll vele. Én sejtettem, hogy ebben az egészben nem az anyja a bűnbak hanem a petike.


Na ez meg másik. Mekkora szerelem lehetett ha ilyen gyorsan már mással vannak? 🤣 válás előtt nem sokkal meg még közösen pózolgattak az instán aztán jött a pálfordulás hirtelen.

2020. nov. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Gondolom az utolsó időben már csak "kirakatházasságban" éltek, és azért pózolgattak, hogy jöjjenek a like-ok, és nehogy kikövessék őket, mert akkor a szponzoroknak annyi....


Szerintem nem volt már ott szerelem rég, csak húzták, ameddig bírták, míg be nem telt az a bizonyos pohár.

2020. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Így aztán főleg hiteltelenek.
2020. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!