Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni miért bizonygatja...

Weisz Fanni miért bizonygatja folyton, hogy eszik normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan bántották, hogy sovány, de most már minden nap csak olyan insta story-kat tesz ki, ami arról szól, hogy eszik. Minek ezt bizonygatni? Most is épp ilyet tett ki, tegnap szintén, azelőtt is. Ha kocsiban vannak, ott is azt mutatja, hogy mennyire éhes vagy milyen sokat eszik. Mi értelme ennek?

Semmi értelmes tartalma nincs, csak ez. Gondolkodok rajta, hogy kikövetem.


Nyilván olyan emberek válaszoljanak, akik tudják kiről van szó. Remélem érthető.


2019. febr. 25. 21:16
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
70%
Instán mindenki azt mutogatja, hogy mit eszik éppen...
2019. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de nagyon lennék a pasija.
2019. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
31%

Azt nem tudja mutatni, hogy 12 órázik egy gyárban :'D

Mert sérült, bedarálná egy gép

2019. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
50%
Sajáf magadnak válaszoltad meg a kérdést. Azért posztolja,mert mindenki bántja. Egyébként,nem minden sztorija szól erről, és személy szerint azt gondolom, hogy még az evős sztorik is sokkal jobbak a többi undoritó celebnél,aki telenyomja szponzorációval minden posztját. Egyébként pedig,ahogy előttem is írták. Rengeteg mindenki posztol arról,hogy mit eszik épp. Nem értem miért épp Fannié zavar,aki számos jó kezdeményezéssel emelkedik ki a magyar instacelebek közül (lásd: jelszerda) De nyugodtan kövesd ki, ha a te lelkivilágod jobb lesz ettől, őt nem hiszem hogy annyira zavarná. :)
2019. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
38%
Ki az a Weisz Fanni?
2019. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
43%

Az étkezési zavar a gyengeség jele; azt mutatja, mint minden átlagos halandó, ő is esendő. Nem sokan szeretik, ha gyengének, esendőnek gondolják, illetve egy olyan mentális betegséget ráolvasnak, amiben nem szenved. Főleg, amikor már bántásnak szánják és nem azért, hogy segítsék. Ezért igyekszik mutatni, ő normálisan eszik.


Van, amikor az illetőnek olyan a genetikája, hogy ehet akármennyit, akkor is deszka, mások meg rámondják, hogy anorexiás.


Csak ne az legyen a következő pletyka téma, hogy biztos mindet ki is hányja. :/

2019. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

#5: Én nem sok "celebet" követek, úgyhogy nem tudom más milyen dolgokat oszt meg. Fannit is pont az általad említett tevékenységei miatt kezdtem követni, meg a "Jelszerdákat" is szeretem. Csak az utóbbi időben folyton arról szólnak a posztjai, hogy tömi magába a kaját, vagy hogy éppen nem tud semmivel foglalkozni mert mennyire éhes. Oké, hogy vékony, de nem kell minden egyes nap bizonygatni, hogy eszik. Elhiszik a követői szerintem.


#7: Tudom miről írsz. Én is vékony vagyok, nem tudok hízni. De nem bizonygatom a környezetemnek, hogy márpedig én is szoktam enni. Mindenki olyan amilyen...


Köszi nektek. A ti 2 kommentetek volt egyedül normális.

2019. febr. 25. 22:42
 8/47 anonim ***** válasza:
8%
Engem aztán hidegen hagy. Azt se tudom ki az, csak itt olvasok róla állandóan. Gondolom valaki promózza magát vagy a csaját/gyerekét/szomszédját.
2019. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Mai insta story-k: Fanni hurkàt és kolbászt eszik, majd sajtos tésztát.
2019. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
46%

#4-es

Aha, mert a Fanni instragramja nincs tele szponzorációval? Kb. minden második posztban valami szponzorált dologgal vág fel...

2019. márc. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!