Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni miért bizonygatja...

Weisz Fanni miért bizonygatja folyton, hogy eszik normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan bántották, hogy sovány, de most már minden nap csak olyan insta story-kat tesz ki, ami arról szól, hogy eszik. Minek ezt bizonygatni? Most is épp ilyet tett ki, tegnap szintén, azelőtt is. Ha kocsiban vannak, ott is azt mutatja, hogy mennyire éhes vagy milyen sokat eszik. Mi értelme ennek?

Semmi értelmes tartalma nincs, csak ez. Gondolkodok rajta, hogy kikövetem.


Nyilván olyan emberek válaszoljanak, akik tudják kiről van szó. Remélem érthető.


2019. febr. 25. 21:16
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Fannika dolgozik valamit? Mert mindig csak azt látni, hogy naponta edz, a kocsiban mosolyog, étteremben eszik vagy utazgat külföldre. A férje ugyanezt teszi. Jó nekik, hogy ezekből megélnek.
2019. aug. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 10 órákat húz le egy gyár szalagsora mellett csak tudod azt nem fenszi kiposztolni. 😂
2019. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy instagramja alapján szépség és márkanagykövet. Komoly munka ahol szükség van az észre :))
2019. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:
Ezt a részét én sem firtatom és nem is akárhogyan élnek meg belőle.
2019. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek. Én nagyon kedveltem régebben, mára értékelhetetlen a tartalom, amit a netre feltölt. Nekem a mosásos posztok a kedvenceim, a "ti is utáltok teregetni?" felkiáltással és hasonlóan értelmes hashtagekkel😂
2019. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Most is elutaztak Balira, a storykban mást sem látni, csak hogy ő éhes, fáradt és nem bírja már ezt a sok repülést, majd grimaszol. Jaj de megsajnàltam.
2019. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Kellemes lehet vele utazni.😂
2019. okt. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Most olvastam megdöbbenve, hogy már nincsenek együtt a férjével. o.O

Mi történhetett a nagy szerelemmel? Én már régen nem követtem őket, mert nagyon idegesítettek.

2020. júl. 16. 06:24
 39/47 anonim ***** válasza:

Biztos az tette tönkre a kapcsolatukat, hogy Petinek napi 12 órákat kell robotolni a gyárban minimálbérért.


Jaaa, nem. Hát a fene érti ezt. Pedig tök fenszin éltek, havonta ide-oda utazgatás, nyaralás, instán keményen a promóciók tolása agyba-főbe, stb stb biztos valamelyik elvette az időt, hogy meghitten ápolják a kapcsolatukat. Hát hol az igaz szerelem ebben a világban ha szétment az álompár? 😭😭😭


Megnéztem mindkettőjük insta posztját ezzel kapcsolatban. Hát nekem az egész nagyon színészkedésnek tűnik...

2020. júl. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

#39: Ez jó volt :DD


Nem tudom mi lehet a dolgok mögött. De lehet Fanni anyjának mégis ugaza volt, mikor nem támogatta ezt a kapcsolatot.

2020. júl. 16. 16:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!