Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni miért bizonygatja...

Weisz Fanni miért bizonygatja folyton, hogy eszik normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan bántották, hogy sovány, de most már minden nap csak olyan insta story-kat tesz ki, ami arról szól, hogy eszik. Minek ezt bizonygatni? Most is épp ilyet tett ki, tegnap szintén, azelőtt is. Ha kocsiban vannak, ott is azt mutatja, hogy mennyire éhes vagy milyen sokat eszik. Mi értelme ennek?

Semmi értelmes tartalma nincs, csak ez. Gondolkodok rajta, hogy kikövetem.


Nyilván olyan emberek válaszoljanak, akik tudják kiről van szó. Remélem érthető.


2019. febr. 25. 21:16
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

19, megköszöntem neki, hogy megosztotta velünk; hogy nincs változás a tartalomban, amit a szóban forgó nő közzé tesz (nem követem, így annyira nem vagyok naprakész).


Nem kell rögtön arra gondolni, hogy beszólogatok. :)


Volt dolgom az étkezési zavarral, így a kaja témák mindig megfognak, ezért is keveredtem ide; és adtam is választ (lásd, első oldal).


Kellemes estét!

2019. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Jujj. Úgy látom másnak is szemet szúrt a dolog :D


[link]

2019. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

#22

Kétlem hogy a Fannika válaszolt volna mivel teljesen más az írása, mint amilyen a siketeké. A drága férjecskéje kezeli ezeket...

2019. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

#23: A férje is írt: [link]


Bár szerintem nem kamu a képe a hozzászólónak, nem tudom miért kell ilyenekkel támadni.

Persze az sem kizárt, hogy Fanni fiókját is a férje kezeli. :/ Na mindegy. Én sem nagyon nézem már őket, csak ezt még meg akartam osztani, hogy mást is idegesítenek az értelmetlen képei és nem mi látjuk rosszul a dolgokat.

Ja meg jó nekik, hogy mindig van idejük napközben is edzőteremben lenni és az a legnagyobb gondjuk, hogy elfáradtak.

2019. máj. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg jó keményen visszavágtak. 😂 hogy mennyi ideje van beszólogatni és ezt irigylik. Mert ahhoz mennyi ido kell hogy napi szinten pózerkodnak, töltögetik instagramra a képeket és válaszolgatnak a kommentekre? :D
2019. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok benne, hogy a férje kezeli az oldalait, és ő írogat a nevében!

Ennek nagyon egyszerű oka van: a siketeknek nem csak a beszéd hanem legtöbbször az írás és az olvasás is nehézkes. A jelnyelv teljesen más felépítésű nyelvtanilag, ezért nehezebben értik meg az olvasott szöveget is.

"Fanni írása" túl helyes ahhoz, hogy valóban ő írta volna. Ráadásul ékezetek sincsenek a kommentben, ami főleg árulkodó jel. Egy hallónak nem jelent gondot lustaságból így írni, de egy siketnek nehezebb így felismesni a szavakat.

2019. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Jesszus miket szedtetek össze mióta nem néztem a kérdést :D

#25: Jaa. Teljesen igazad van! Meg azt írja a férje, hogy a kommentelőnek nincsenek barátai és maradjon a szr kis világában. Mi van? Nekem is van életem, dolgozok vannak barátaim, párom. Attól még szemet szúrhat ez a dolog.


#20: Nagyon egyetértek veled!!


#26: Ha ez igaz, elég gáz. De lehet tud írni helyesen Fanni is, hiszen beszélni is tud valamennyire.

2019. máj. 17. 14:43
 28/47 anonim válasza:
49%

Dehogyis, a Fanni tud írni, meg ő írogatja a posztokat. Nem kell értelmi fogyatékosnak beállítani, beszélni is tud, bár a hangja a siketsége miatt, olyan-amilyen... Az anyja akarta beállítani olyannak, hogy írni nem tud, fel sem fogja mi történik helyette, egy számlát nem tud értelmezni, a pasija ír helyette. Miközben autót is vezet. Azt nem mondom, hogy száz százalékban teljes életet él, mint a nem siketek, de közel.

Meg ha neki jó a Petije, akkor más mit szól bele, legyen az anyja. Ha meg nem működik, meg hibázott, akkor tanul belőle. És akkor a kérdésre visszatérve, az anyja támadta őket, az azzal, hogy nagyon sovány a lánya, meg a férje nem ad neki enni stb. Neki szóltak ezek a posztok, meg a nagyközönségnek, meg tényleg mindenki azt fotózza manapság.


Egyébként az én anyám is ilyen, kontrolláló és betegesen félt, aki nla a siketsége miatt relevánsabb, de ismerem. 23 évesen nem fogadja el, hogy valakinek pasija van, meg engem is bolondnak akart beállítani, meg mintha önálló gondolataim nem is lennének. Plusz ő is azt akarta bemagyarázni, hogy anorexiás vagyok, pedig közel sem vagyok ilyen vékony, mint a Fanni.


Itt a csajnak van igaza. Meg alapból akármi van, nem örülnék, hogy anyám ilyen szinten kiteregesse a dolgaimat. Hasonlóban is van tapasztalatom, bár én nem vagyok ismert ember és nem egy egész ország tapadt rám, mint erre a lányra. A pasiját meg láttam élőben és normálisnak, értelmesnek tűnt, most ha a feleségének tetszik, nem a 18. században vagyunk, hogy a szülő mondja meg kivel fekhetsz össze...

2019. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

#28


Pedig de, teljesen máshogy írnak a siketek ami számunkra nyelvtanilag nem helyes. Könnyen meg lehet látni ha egy siket ember ír.

Automata autót pedig a hülye is tud vezetni :) nyomni a gázt és a féket nem nehéz. Csakhogy Fannika nem manuális váltóra tett vizsgát hanem automatára ami 1000x könnyebb. Akinek viszont automatára van jogsija az manuálist nem vezethet, hoppá!

Kiteregeti az anyja a dolgait? Kiakart bekerülni a tévébe? Anno azzal kezdődött hogy levelet írt Rúzsa Magdinak. Ez az egész egy tudatos terv volt hogy ő a szegény baranya megyei siket lány akit az anyja nevel siket bátyjával együtt és szegény kislánynak egész életében csak a megaláztatás jutott jajj jaajjj. Most viszont meg lehet nézni mennyire elszállt magától :))

2019. aug. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:

"Automata autót pedig a hülye is tud vezetni :) nyomni a gázt és a féket nem nehéz. Csakhogy Fannika nem manuális váltóra tett vizsgát hanem automatára ami 1000x könnyebb. Akinek viszont automatára van jogsija az manuálist nem vezethet, hoppá!"


És? Ezen mi a "hoppá"? Én atr arra írtam, hog "nem tarják fogva", mint az anyja mondja, akármikor elhajthatna a kocsijával.

Lehet, de van egyrészt auto korrekt, másrészt, amikor beszél is nyelvtanilag korrekt, miért ne tudhatna normálisan fogalmazni, ha a jelnyelvben nem is úgy vannak?

2019. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!