Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Weisz Fanni miért bizonygatja...

Weisz Fanni miért bizonygatja folyton, hogy eszik normálisan?

Figyelt kérdés

Tudom, sokan bántották, hogy sovány, de most már minden nap csak olyan insta story-kat tesz ki, ami arról szól, hogy eszik. Minek ezt bizonygatni? Most is épp ilyet tett ki, tegnap szintén, azelőtt is. Ha kocsiban vannak, ott is azt mutatja, hogy mennyire éhes vagy milyen sokat eszik. Mi értelme ennek?

Semmi értelmes tartalma nincs, csak ez. Gondolkodok rajta, hogy kikövetem.


Nyilván olyan emberek válaszoljanak, akik tudják kiről van szó. Remélem érthető.


2019. febr. 25. 21:16
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
#10 aha,csak vedd észre,hogy amíg másnál csak az van,nyaralások alatt,otthon,étteremben,mindenhol,addig Fanni érdekes és hasznos tartalmat is posztol,eltérően a sok tipikus celebtől. Az előző válaszomban is ezt próbáltam elmagyarázni,sajnálom ha nem jött le.
2019. márc. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
47%

#11

Mesélj kérlek hogy milyen hasznos dolgokat posztol? Jelszerda? És még mit?

Én mást se látok csak hogy éppen mindig utaznak valahova, valami puccos helyen kajálnak, mosogatás közben fogat fehérít persze szponzorral, pózol az edzoteremben mintha k**va keményen edzene pedig a vak is látja hogy beállított póz a szponzoráció kedvéért...semmi másról nem szól az oldala csak a felvágásról...

Jaaa de gondolom o ezekért keményen megdolgozott nem? Biztos napi 10 órákat dolgozik egy gyárban csak azt épp nem posztolja.

Szóval nincs mindenkinek így kinyalva a s**ge.

Fannika elfelejtette már azt hogy honnan is indult el valójában.

2019. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

#12: Én egyetértek veled. Kb egy hétig néztem az oldalát. Napi szinten nyomja az éppen mit eszek story-kat. Vagy grimaszolnak a kamerába a férjével, és folyamatosan étteremben ülnek.

3 napja kitett edzős kép alatt: reklám felirat

Ugyanazon a napon kitett szépségápolásos kép alatt reklám felirat.

6 napja kitett taxis kép alatt: reklám

6 napja kitett kávézós kép alatt: reklám

6 napja kitett parfümös kép alatt: reklám


És ez csak kb egy heti "adag". Valóban nincs sok szponzorált tartalom az oldalán, csupán egy héten 5 db.

2019. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
100%
Ja és megvolt a mai szponzorált tartalom is a bikinis képpel. A férjénél pedig láthatjuk story-ban ahogy Fanni kap ajándékba egy Gucci övet, majd hamburgert esznek. Szóval a szokásos történések :)
2019. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
68%

#14

Nekem az a kedvencem amikor 3 posztja is egymás után a rendrakásról szól. 😂😂😂 már nagyon nem tud mit kiposztolni ha ezt kell látni. De hát látod, mint itt is, hogy vannak olyan követoi akiknek ez hatalmas tartalommal szolgál.

2019. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Mert meg akar felelni mindenkinek mivel a rajongói miatt van neki profitja ebből. Sima üzlet az egész ebből él, igaza is van, de már túlzásba viszi, de ez legyen az ő dolga. Én nekem mindegy ki mit csinál magával, megélni megtud, amit jól csinál azt jól csinál ezt el kell ismerni, de ez sem fog nála örökké tartani. Ha beüt egy betegség a soványsága miatt, vagy csak simán ha már elég idős lesz ahhoz hogy azt mondják neki hogy már nem kell mert van nála fiatalabb, és szebb modell akkor lesz majd ő nagy bajban!
2019. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Én kikövettem ma. Továbbra is kivétel nélkül arról szólt az összes instastory hogy este 10-kor is eszik, mennyire éhes a nap minden órájában, megint teleette magát. Nem tudom ezeken mi a vicces de én meguntam. Hasznos tartalom nulla. Az oldala szponzorált tartalommal van tele, a story-ja meg azzal, hogy eszik. Eddig se követtem túlzottan "celebeket", ezután sem fogok.
2019. máj. 14. 22:37
 18/47 anonim ***** válasza:
Köszönjük, hogy megosztottad velünk!
2019. máj. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
62%

#18: Ha nem érdekel a téma minek vagy itt? Szerintem senki nem hívott. A kérdező a saját kérdése alá talán írhat azt amit akar, és nem tőled fog engedélyt kérni. Egyébként meg teljesen igaza van. Ez a chipset eszek, kekszet zabálok, majd grimaszolok a férjemre dolog már nagyon unalmas.

De gondolom te veszekedni jársz a kérdések alá mint a többi magadfajta.

2019. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Fannit is beszippantotta a média ocsmány világa. Eleinte nekem nagyon szimpatikus, szerény lánynak tűnt. Amikor felfedezték talán még valóban az is volt. Az első interjúiban, amikor az anyukájával van, aki jeltolmácsol, még annyira kedvesnek és őszintének tűnik. Amikor egy országjárós műsorban volt műsorvezető (már nem emlékszem a címére), azt csak miatta néztem, nagyon jó fejnek, viccesnek és aranyosnak tűnt benne.


Azóta viszont gyökeresen megváltozott. Ahogy más is írta előttem, az oldalai szinte csak szponzorált tartalmakból állnak, meg beállított pózerkedős képekből (amiben szintén ott a reklám valahol). Úgy tűnik, hogy ő is eléggé elszállt magától, elfelejtette, honnan indult. Persze szerintem ebben nem kis szerepe van a kedves férjének, akit egy sznob újgazdag ficsúrnak tartok, ő vitte el Fannit a rossz irányba.


Az evős posztjai pedig nekem úgy jönnek le, hogy csak kérkedik vele, hogy mennyi finom, és sok kaját töm magába, ennek ellenére mégis vékony. Aki pedig nem ilyen szerencsés genetikájú, az hadd irigykedjen rá.

2019. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!