Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az újságíróknak (azoknak a...

Az újságíróknak (azoknak a fajtáknak, akik mennek a sztárok után- paparazzók ) Miért jó, ha mindenki utálja őket? Undorítónak tartja a munkáját?

Figyelt kérdés
Pl. engem maga a gondolat is felidegesít, hogy valaki jön utánam, én nem hagy békén, információkat akar kinyerni belőlem (nagyobb sztároknál, hazai viszonylatba ilyen nem hiszem, hogy van), szerintem ez egy idegesítő munka, mégis tanulnak rá.Miért jó ez?
2017. máj. 24. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jóságból csinálják, hanem a pénzért, amit kapnak a fényképeikért...
2017. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért inkább ne kapnék :/
2017. máj. 24. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Te így gondolod, ők meg nyilván keresnek vele annyit, hogy ezzel együtt is megéri nekik.
2017. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem az adóbehajtók, lágerőrök, hamis rákgyógyszerrel házaló paraziták, bankárok, ügyvédek, olajkút közeli falvakat abajgató vállalati zsoldosbandák, vírussal a hálót teleszóró hülye gyerekek, stricik, kokainbárók stb...

Szóval ezek sem csak úgy lettek. Nyilván mindegyik felsorolt szakma sok tanulást, tapasztalatot és rákészülést igényel. Némelyik még nem is fizet annyit mint egy jó paparazzi fotó, de ahogy az iskolában is mindig mondják, a legjobb ha olyasmiből élsz meg amit hobbiként is szívesen csinálnál.

2017. máj. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igaz. De én mindig meglepődöm, amikor hallok ilyet, vagy látom őket a tv-be.. Amiatt, hogy meddig elmegy egy ember , amikor már nem szívesen látják, és nem jó helyen van, zavaró tényező :/
2017. máj. 27. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!