Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye nem csak én tartom ezt...

Ugye nem csak én tartom ezt már undorítónak a Naruto shippudenben?

Figyelt kérdés
Azt hogy már lényegében az egész csak fillerekből áll.Néha talán félévente van egy kis történet.Pedig a manga már 2 éve befejeződött szóval már arra se lehet fogni hogy azért csinálják hogy nehogy beérjék.Én személy szerint már két éve nem nézem de nemrégiben leellenőriztem hogy mi a helyzet vele és amikor megláttam a töménytelen fillert...Szóval remélem nem csak szerintem undorító a készítők pénzéhsége(mert itt főleg már csak ez van)

2016. jún. 25. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már régóta az utolsó garasra is rápályáznak,de állítólag októberben vége lesz.Szerintem lemegy a Kaguya filler(bár ez kicsit érdekes) és azután végig megy az anime.
2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Van fillerlist szóval a fillereket ki tudod hagyni, nem muszáj megnézni..
2016. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van.Nem nézem őket és ezt szépen le is írtam.Plusz nem ez volt a kérdésem.
2016. jún. 27. 11:02
 4/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
54%
Szerintem érthető, hogy nyereségre törekednek. Erről szól egy vállalkozás na meg az egész mai világ. Nem mondom, hogy nem undorító ahogy működik az egész rendszer, de a világ így lett kialakítva, szokj hozzá, mert nem valószínű, hogy meg fog változni. A kérdésednek meg látom, hogy a gyűlöletkeltés a lényege, de az egy felesleges érzelem, szóval nálam felejtős. A jó ember az ilyet el tudja hessegetni és nem kattog rajta, mert csak magának árt. Van még mit tanulnod.
2016. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jézusom te ebbe az egyszerű kérdésbe ezt mind belemagyaráztad? Semmi gyűlöletkeltés nem volt szándékomban csak feltettem egy kérdést.És nem, nem kattogok rajta mindig csak most eszembe jutott és gondoltam megkérdezem hogy másnak mi a véleménye róla...

Itt szerintem te vagy akinek tanulnia kell még ha ilyeneket látsz bele egy egyszerű kérdésbe....

2016. jún. 27. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát néha elég az. Én most hagytam el az új chuunin vizsgás fillereket, amíg Naruto Jiraiyával edzeni van, Suna és Konoha megrendezi a chunin vizsgát. Összességben nem volt olyan rossz, láthattuk egyik Pain test előéletét (Ajisai), megtudhattuk, hogyan/miért lett Neji jonin, Fuu is elég érdekes karakter volt (meg ugye kiderül, ekkor gyűjtik be Chomeit), meg láthattam az egyik nagyon jó duót egy kis ideig, meg pár Akatsukis tagot (Hidan-Kakuzu, Pain-Konan). Bár a harcok nagyon gagyik a fillerekben, szokás szerint.

Ahhoz képest, hogy Gaara mit leművelt az első részben, én anno azt hittem ő a legerősebb és legveszélyesebb (11 lehettem kb). Itt meg egy másik Jinchurikivel lebénulnak, képtelenek bármi ellentámadásra egy "pappal" és egy lanttal szemben. Továbbá nagyon gagyi volt, a Kurenai csapat azok a bohócok ellen, Kiba is amit leművelt Sakonnal és Ukonnal... szörnyű, hogy egy dagadékkal, egy zászlós vagánygyerekkel és rozsomák utánzat 'Udonnal" annyit szenvedtek. Mondjuk Asuma csapat elég hamar leverte mindkét csapatot, annak ellenére, hogy Sakura új volt a csapatba. Lee és Shira harca volt még kicsit jó.

Ezért nem szeretem a fillereket, semmi látványos, csak bugyuta, gagyi, unalmas epizódok. Legalább lennének látványos, epikus harcok, így nem is bánnám, hogy filler. Én értem, hogy mindig olyan ellenfelek kellenek a hőseinknek, hogy alig tudják legyőzni, de azért ez már nem buli.

Na kissé letértem az útról, de miután lejártak ezek a fillerek, örültem mert jött 1-2 canon epizód, és 40 perc alatt annyi történt, hogy nagy nehezen Narutot odaszállították Minatohoz és Madara Rikkudou formába lépett, épp kezdődött volna a harc erre egy újabb széria Obito-Kakashi-Rin filler.


Bár tudom, hogyha majd véget ér és nem lenne ennyi filler, akkor az lenne a bajunk :)


Egyik válaszolónak üzenem: szerintem a kérdező is tisztában volt, hogy vannak listák ahol le vannak írva a filler részek, de ez egy olyan animé aminek a filler százaléka 45% felett van ha jól tudom. Főleg most a végén, van vagy 40 epizód filler és 2-3 canon. Tehát tulajdonképpen nincsen is mit néznie..

2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
A chuunin vizsgás részek egész jó fillerek amúgy.Tényleg sok mindent megtudhattunk,bár én csak azt nem értem,hogy miért teszik főként Neji a középpontba a filler részeknél?!Talán így akarják helyrehozni,hogy egy hatalmas hibát követtek el a halálával.Szánalmas.
2016. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek Kenzo Tenma-val. Elég egyértelműm hogy csak gyűlöletkeltés a célod. A válaszom pedig: Aki szereti a Naruto-t vagy bármelyik adott sorozatot, az szívesen nézi a fillereket is. Akik divatmajmok, azok hisztiznek a filler miatt, akiket pedig ténylegesen érdekel a történet(de csak az)azok az említett fillerlistákat használják, vagy olvasnak mangát. Ez a három kategória van.
2016. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Úristen mégegy...Honnan veszitek hogy gyűlöletkeltés a célom??Feltettem egy egyszerű kérdést mert érdekelt hogy más hogy vélekedik erről!Miért kell rögtön ilyen hülyeségeket belelátni a kérdésembe?

És én olvastam a mangát végig szóval tudom mi lesz.Ezért érdekel hogyan valósítják meg animében de mivel fillerek vannak ezért nem tudom.És a fillerekkel nem is lenne gond ha 1. jók lennének 2. nem a történet közepébe vágják be őket hanem mondjuk egy történetszál után.Ott van pl a One piece.Szeretem a fillerjeit is mert 1. jók 2. nem egy arc kellős közepén vágják be őket hanem kettő között.

Szóval nem értem miért kell rögtön összeesküvés elméleteket gyártani. Plusz divatmajomnak nevezni egy embert csak azért mert őt érdekli az IGAZI történet és nem némi filler aminek semmi köze hozzá (pl háború közepén egy chunin vizsgás filler).

Remélem kellő magyarázatot adtam és megkíméltek a további "csak gyűlöletkeltés a célod" kommentektől.

2016. jún. 30. 18:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan senkit nem neveztem divatmajomnak, de ha te annak tartod magad, akkor áldásom rá. Nem érdekel. :D
2016. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!