Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ugye nem csak én tartom ezt...

Ugye nem csak én tartom ezt már undorítónak a Naruto shippudenben?

Figyelt kérdés
Azt hogy már lényegében az egész csak fillerekből áll.Néha talán félévente van egy kis történet.Pedig a manga már 2 éve befejeződött szóval már arra se lehet fogni hogy azért csinálják hogy nehogy beérjék.Én személy szerint már két éve nem nézem de nemrégiben leellenőriztem hogy mi a helyzet vele és amikor megláttam a töménytelen fillert...Szóval remélem nem csak szerintem undorító a készítők pénzéhsége(mert itt főleg már csak ez van)

2016. jún. 25. 19:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én sem írtam azt hogy annak tartom magamat.Csak leírtam hogy miért hülyeség valakit amiatt divatmajomnak hívni mert nem szereti a fillereket.Csak reagáltam erre a felvetésedre.

De ahogy elnézem itt TE vagy akinek csak a gyűlöletkeltés a célja, mert szinte másból sem állnak a kommentjeid.

2016. jún. 30. 18:20
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy igaza van a kérdezőnek. Nekem nincs valami nagy bajom a fillerekkel, de nagyon hülyén van megoldva. Nézni akarom Madara harcát Gai-al erre benyomnak valami fillereket róla mikor kölyök volt és az apjáról, meg Kakashiról. Nem lehetett volna ezeket mondjuk oda betenni amikor Kakashiról szólt vagy 10 epizódnyi filler (Mikor Tenzo (Yamato) és Itachi Anbu életéről volt szó)? Tényleg nagyon hülyén vannak megoldva. Most tárgyaltak Hagoromoval Narutóék, megkapták a buffot, csatatérre léptek és bedobja most, hogy tanítja Naruto Konohamarut? Kész vicc komolyan.
2016. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gai gyerekrészek nem fillerek és általában ezt így szokták bemutatni.Szerintem meg pont kellett ez,hogy miként jött a 8 kapu és hogy az apja valójában mekkora gengszter volt,hogy 4 kardforgatót kicsinált.
2016. jún. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!