Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Louis Tomlinson a...

Szerintetek Louis Tomlinson a mostani képeken hány évesnek tűnik?

Figyelt kérdés

Szerintem egy tizessel többnek, mint amennyi, tehát 35-nek néz ki szerintem és ez eléggé rossz.


[link]


[link]


[link]


Hát igazából 2012-ben még 21-nek nézett ki, mint amennyi volt akkor, aztán 2013 végén már 30-nak akkor csak 22 volt, most 25 és 35-nek néz ki. Szerintetek is? Szerintetek is a drog tette vele?



2016. szept. 13. 21:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj már ezzel a nővel, elhiszem h 37 éves, de már nem nézem meg mert nem érdekel.
2016. szept. 18. 17:18
 12/19 anonim válasza:
a 35 erős tulzás inkább olyan 28-29
2016. szept. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#11 Én okoskodok?!Röhej vagy.
2016. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem Louis nem tunik idősebb nem a koránal. Nezd Zaynt szakallal es meglátod
2016. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Majd meglatjuk, hogy te hogy nezel majd ki egy birosagi ugy es egy gyerek utan/kozben
2016. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
magára vessen, most sajnáljam??? Magának kerestem, egy undoritó felelőtlen ostoba alak, egyébként lenézem igen és nem szokásom embereket lenézni és akit lenézek ott már komoly bajok vannak
2016. okt. 12. 20:50
 17/19 anonim válasza:
hát ne haragudj de te komolyan nem vagy normálisXD ismered te egyátalán Louis Tomlinsont vagy csak tetszett a külseje aztán most hogy idősebbnek néz ki már kiábrándultál belőle?! Louis a világ egyik legjobb embere, nem tudnék mégegy ilyen jószívű, segítőkész fiút mondani mint ő. A babáról annyit hogy mindig is akart gyereket rádásul fiút és hogy ez így jött össze neki az csak balszerencse kérdése volt, és ráadásul ő még így is gondoskodni akart a fiáról és vele lenni amit csak az anyja nem engedet meg neki. Szóval te úgy hogy nem ismered Lout ne ítélkezz hanem nézz utánna a dolgoknak.
2016. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek az egésznek nincs értelme.Egyikünk sem ismeri Louis Tonlinsont és valószìnűleg soha nem ia lesz hozzá közünk így hát ne nézzük le de ne is istenítsük hisz nem lehet tudni hogy az anyja miért viselkedik úgy ahogy.Lehet hogy Louis teljesen más ember a való életben mint a média előtt pl ezt sem néztem volna ki belőle hogy ennyi esze lenne hogy egy ilyen kapcsolatbol gyermeke lesz.
2016. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A gyermek anyja*
2016. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!