Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Feloszlanak vagy visszatérnek?

Feloszlanak vagy visszatérnek?

Figyelt kérdés
A One Direction bejelentette, hogy szünetre megy, és megígérték a rajongóknak, hogy 2017-ben újra összeállnak.Igen, ezt tudom... De mindegyikőjük szólózik, Zayn kiszállt, a PLETYKÁK SZERINT nem is beszélnek, mármint, hogy régebben is a koncerteknél külön szállodákban aludtak (bár csak nem igaz, legalább is remélem) a város legtávolabbi pontjaiban egymástól. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy visszatérnek?

2016. júl. 3. 15:46
1 2
 1/14 Sütikee03:') válasza:
Állítólag Niall már várja, hogy újra összeálljanak, meg még egy régebbi interjún megígérték. :)
2016. júl. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vissza fonak térni. Megígérték. Nem is egyszer. Az utolsó koncerten Harry is hangoztatta, kissé felénk hangon hogy visszajönnek. És azért félnek ők is mert ez eléggé kockázatos, csomó rajongót is elveszíthetnek.

Niall is megmondta az interjúban és Twitteren is kiírta.

Louis is Twitteren mondogatta folyton hogy "Promise". És én ha valakinek hiszek gondolkozás nélkül, az Louis.

Szerintem vissza fognak jönni. Sőt! Biztosan tudom hogy vissza fognak jönni, körülbelül 2017. Április 30-ára, pont a névnapomra *-*

2016. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem:) Köszönöm a válaszokat:)
2016. júl. 5. 10:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Majd akiknek közülük nem megy jól a szóló karrier azok biztos összeállnak de az kb akkora durranás lesz mint a Shygys visszatérése.
2016. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérnek, megígérték.:) A pletykáknak meg nem mindig kell hinni, mocskos dolog a média, csak a directionerekben akarnak felesleges pánikot kelteni. Szerintem a srácok is tudják ha feloszlanának, hatalmas botrány lenne.. Már csak azért 2000-ren megölték magukat (ha nem többen), mert Zayn kilépett a bandából. Ha feloszlanának.. bele se merek gondolni mi lenne. De ne is gondoljunk bele. A lényeg hogy visszatérnek. És reméljük, hogy 2018-ban eljönnek újra Bécsbe, mégegy fantasztikus koncertet csinálni, mint tavaly!!:)
2016. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Reméljük:D Amúgy szerintem Zayn-nek a bandában sokkal jobb hangja volt, mint most szólóban. Mármint egyedül nem olyan jó. De ez csak az én véleményem, remélem, ezzel senkit nem bántok meg vagy ilyesmi.
2016. júl. 8. 10:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom ,hogy fel fogtok háborodni de: Szerintem egyedül jobbak lennének..Mióta Zayn kiszált még rendesen csodálkozom milyen jó klippjei/zenéi vannak.És azt csinálja amit szeretne.Tényleg nagyon jó lett Zayn ..olyan férfias és menőbb lett ezerszer.Harry meg olyan jó lesz színészként..helyes ,gondolom tehetséges..sokra viheti még ezzel..Louis meg akárhogyan is gondolkodom nem illik már bele ebbe a tini bandába(tudom hogy vannak akár 20 éves rajongók is de a mániákusak 10-13 évesek).Niall és Liam meg nem tudom talán szólóban nem nagyon lenne sikeres főleg Liam..Szóval van rá esély hogy visszajöjjenek de ha komolyan szeretitek őket akkor gondoljatok bele jobban járnának szólóba ..itt elővéve Zayn példáját megint hogy ő is mennyivel menőbb a nagyobb korosztályban.(egy volt directioner)
2016. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Megígérték. :)
2016. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, hogy Harry boldogulna egyedül, jó színész lenne belőle, ezzel teljesen egyetértek. De Niall, Liam és Louis szerintem szólóba nem tudna olyan jól érvényesülni, mert a hangjuk olyan... kicsit különleges. És bandában a legjobbak.

Zayn lehet, hogy férfiasabb meg minden, de nekem annyira nem tetszenek a zenéi. Lerí róluk, hogy nagyon sokat javítottak rajta, és mikor például a Pillowtalk-ot meghallgatod egy gitár mellett, úgy, hogy csak ő énekli az... Borzalmas. [link] Nézd meg:)

Nem rossz egyedül, és én értem is, hogy miért ment el, meg tudom, hogy így jobban érzi magát, de én nem hallgatom. Úgy gondolom, hogy mikor még a banda tagja volt, akkor sokkal de sokkal jobb volt ő, és mindannyian jobbak voltak. Hiányzik onnan az a hang:(

2016. júl. 24. 11:33
 10/14 A kérdező kommentje:
rajtuk*
2016. júl. 24. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!