Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Feloszlanak vagy visszatérnek?

Feloszlanak vagy visszatérnek?

Figyelt kérdés
A One Direction bejelentette, hogy szünetre megy, és megígérték a rajongóknak, hogy 2017-ben újra összeállnak.Igen, ezt tudom... De mindegyikőjük szólózik, Zayn kiszállt, a PLETYKÁK SZERINT nem is beszélnek, mármint, hogy régebben is a koncerteknél külön szállodákban aludtak (bár csak nem igaz, legalább is remélem) a város legtávolabbi pontjaiban egymástól. Szerintetek mennyi az esély arra, hogy visszatérnek?

2016. júl. 3. 15:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
visszatérnek
2016. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esely van rá. :/ De szerintem nem is jell újból összeálniuk így is jók lesznek és talán még sikeresebbek és nekem az a fontos ami nekik.
2016. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hàt én csak remélem hogy visszajönnek. Ha Louis megigérte, ismétlem, Louis, akkor pedig biztos így lesz. :)

Nem kell pànikolni. Abban is biztos vagyok, hogy a szöszi nem hagynà csak úgy ott a rajongókat.

Harry meg... Nos, vele kétejeim vannak, de megbízom benne. Nem lesz szerintem ö akkora színész h ezért hagyja ott a csapatot. Most csak kipróbàlja a dolgot.

A Zayn-eshez nem tudok hozzàszólni. Én akkor se bírtam mikor még velük volt, most meg még annyira se. Nem tartom akkora csodànak. Szerintem egy szólóhoz több kell mint szimpla jó hang, hogy ne olvadjon be az ember a tömegbe.

Kitartàst gyerekek! ^-^

2016. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nagy fan vagyok, és hiszek a srácokban😊 szerintem összetartanak.
2016. okt. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!