Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem már Taylor...

Csak én rühellem már Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt szimpatikus, de legalább nem ő folyt a csapból is. Mostanában már falra mászok a hype-tól ami körülveszi teljesen indokolatlanul.

Legalább a zenéje lenne jó, de a hangja nagyon gyengécske, a klipjei gagyik és állandóan csak ugyanarról énekel. Semmi változatos, semmi egyedi nincs benne.

Az alapvető habitusa, személyisége is bosszantó. A megnyilvánulásai alapján egy kényeskedő, beképzelt, vinnyogós kis színészcsitri, ráadásul a szörnyű kategóriából: Minden mű, amit csinál, de tényleg. A magánéletét nem is lehet komolyan venni, annyira megjátssza magát állandóan.

Mindezek mellett szegénykém sosem volt egy szépség, mostanra talán megtalálta azt a hajat, ami valahogy áll neki, de még így is egy menyétre emlékeztet az arca, az "alakja" meg olyan, mint egy 14 éves fiúnak.


Mindezek mellett egyszerűen nem értem, mit esznek rajta annyira, hogy rekordokat döntöget meg díjakat kap egymás után. A világ legátlagosabb énekesnőjeként ismerte meg szerintem mindenki, kétlem, hogy ez az éves alatt változott, maximum a körítés még szájbarágósabb lett. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.


2015. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Csak irigy vagy rá. (de majd kinövöd 12 évesként az ember szokott utálni oktalanul másokat) Te negyed annyit sem fogsz elérni egész életedben mint Ő 28 évesként. Vagy ha igen akkor feltétlen szólj. Szerintem rohadtul nem beképzelt. Találkoztál már vele hogy ennyire tudod? És ha gagyik a klipjei akkor csinálj te magad egy jobbat, és majd akkor se felejts el szólni. Azért döntöget rekordokat mert van tehetséges. És az arca gyönyörű. Nem tudom te miket látsz bele hogy ilyen csúnyának találod. És mi lenne hogyha tényleg csúnya lenne, akkor azért képes lennél utálni egy embert mert csúnya? Egyébként meg ha utálod ne kövesd. És arra is szeretnélek megkérni hogy magadba utálkozz.
2018. máj. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

#41 Lenyűgöző érvelés. Honnan másoltad, a starity.hu-ról? Igényes. :D

Mondd meg nekem kérlek, miért csak irigységből fakadhat az utálat az ő esetében. De ezúttal használható gondolatokkal alátámasztva.

Az meg, hogy ki mennyire sikeres és ki mit ér el, eléggé relatív, nem gondolod? Csak az számít igazán sikeresnek, aki befutott popénekesnő? Más területen ezt a "szintet" akkor ezek szerint nem lehet elérni? Magyarázd meg, kérlek, mindenféle indulat nélkül.

2018. máj. 17. 21:03
 43/43 Kinguskaah válasza:
Régen én se annyira szerettem de mostanában kedvencem lett. Mivel mindenkinek más az ízlése , szerintem ezért van ez.
szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!