Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem már Taylor...

Csak én rühellem már Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt szimpatikus, de legalább nem ő folyt a csapból is. Mostanában már falra mászok a hype-tól ami körülveszi teljesen indokolatlanul.

Legalább a zenéje lenne jó, de a hangja nagyon gyengécske, a klipjei gagyik és állandóan csak ugyanarról énekel. Semmi változatos, semmi egyedi nincs benne.

Az alapvető habitusa, személyisége is bosszantó. A megnyilvánulásai alapján egy kényeskedő, beképzelt, vinnyogós kis színészcsitri, ráadásul a szörnyű kategóriából: Minden mű, amit csinál, de tényleg. A magánéletét nem is lehet komolyan venni, annyira megjátssza magát állandóan.

Mindezek mellett szegénykém sosem volt egy szépség, mostanra talán megtalálta azt a hajat, ami valahogy áll neki, de még így is egy menyétre emlékeztet az arca, az "alakja" meg olyan, mint egy 14 éves fiúnak.


Mindezek mellett egyszerűen nem értem, mit esznek rajta annyira, hogy rekordokat döntöget meg díjakat kap egymás után. A világ legátlagosabb énekesnőjeként ismerte meg szerintem mindenki, kétlem, hogy ez az éves alatt változott, maximum a körítés még szájbarágósabb lett. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.


2015. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Tehetségénél csak egy fontosabb: a jo managerek...
2016. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
0%
tök mindegy, tehetséges és ez a lényeg. Mert nem lehet rá azt mondani hogy nem az.Justin Bieberre mondjuk lehet mondani hogy tehetségtelen mert mikor kiáll élőbe a színpadra hát be kell fogni a fülem annyira hamis.
2016. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Majd az idő eldönti itt is. Nem az számít, hogy most jelenleg mennyire felkapott. Ha majd 25-30 év múlva is emlékeznek rá az emberek, akkor lehet azt mondani, hogy igen tudott valamit.
2016. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

#10

Kérsz egy béta blokkolót ember?

Minden sztárocska adományozik, minden sztárocska kedves a rajongóival (belőlük él, mégis milyen legyen?), minden sztárocska bemegy beteg emberekhez, mert ez az elvárt. Az évi "adomány-adagot" a legtöbbjük teljesíti, hogy jó embernek tűnjenek.

Arról meg, hogy "hogy lehet egy ilyen embert utálni, hiszen nem is ismered": Te sem ismered, nem tudhatod, hogy milyen a való életben. És amúgy is, minden ember máshogy ítél meg egy másik embert. Amíg te egy arany embernek látod, én egy álszent ripacsnak. Felesleges is bizonygatni az igazad, főleg úgy, hogy borzasztóan elfogult vagy.

Bírom azt is, amikor az elvakult rajongók meghallják, hogy valaki csúnyának nevezte a bálványukat, és csak azzal tudnak visszavágni, hogy "te biztos csúnyább vagy". Persze, mindenki csúnyább, mint ő, egy hétköznapi ember nem lehet szebb. :D

Mellesleg ez egy elég régi kérdés. Vadászol az utálkozókra? :D

2016. márc. 8. 22:51
 15/43 anonim ***** válasza:
0%
haha... olvasd már el hogy mit irtál még egyszer mert nem tudom de én akárhányszor elolvasom a frászt kapok a magyarázkodásodtól.XDDD jaaj geccc... ennyire egy nagyképű genyot.. másba szálkát is észreveszed gondolom magadba a deszkát sem. Na hála a jó égnek megint nyert a Grammy-n, és idegeskedhetsz. menj inkább tanulni xd 12 evesxdxd
2016. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Az írásmódodból ítélve valszeg te tényleg 12 éves vagy. Kettőnk közül nem nekem kell tanulnom "gecccc" :D Kis gyökér.

Mondjuk meg sem lepődök, Taylor Swift rajongóinak átlag életkora 12. :D Semmi gond, majd kinövöd. Addig is maradj ilyen cuki.

2016. márc. 11. 23:45
 17/43 anonim ***** válasza:
25%
gratulálok.áll neki net vitázni.kiváncsi lennék a valóságban milyen nagy a pofád. képzeld nem sokkal vagyok több mint 12(16 vagyok) de kettőnk közül nem én vagyok annyira gyerekes és szánalmas hogy kiírom ide nyavalyogva hogy jaj de utálom azt a rib_ncot mert jobb dolgom már nem is lenne. na csááá
2016. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:

16 éveshez képest elég fejletlen vagy szellemileg.

Remélem tanulni mész, szia :)

2016. márc. 12. 21:17
 19/43 anonim ***** válasza:
36%
hát igen képzeld pont most fejeztem be a tanulást mert veled ellentétben igenis érdekel a jövőm és ebből is látszik hogy én felbírom fogni az olyan dolgokat hogyha valaki nem tetszik akkor nem kell vele foglalkoznom nem hogy itt sajnáltatom magam.Igen kiírtad ide ezeket. de kit is érdekelt? ezzel most te több lettél? nem hinném. vagy megnyugodott a kicsiszíved hogy nem vagy egyedül akkora egy balf_sz hogy mást oltasz le annak ellenében hogy te még semmit sem tettél le az asztalra. menj inkább szerezz barátokat vagy mit tudom én de el bírlak képzelni ha más dolgod nincs mint hogy de most komolyan ilyen sz_rokkal foglalkozz. igazán szánalmas lehetsz. De ennek a vitának nincs értelme, mert ha előtted állna mondjuk Taylor Swift akkor rögtön bef_gnád a pofád és vigyáz állásba állnál te cs_cska!! na ebből van elegem hogy a neten kemények vagytok csak mert ri_anc személyeteknek nem felel meg valami a nagyvilágban. de mondok valamit. hiába írná ide 1000 ember hogy ja taylor egy g_ci , semmit sem ér hiába nyert annyi díjat.. akkor sem lenne semmi. lesz_rna titeket és nem fog mindenkinek megfelelni. nem az a dolga.elég sok embernek megfelel nálad jóval nagyobb embereknek ,és nálad sokkal nagyobb sztárok ismerik el. kérdem én akkor te mit hisztizel? menj a szobádba és zárkózz be.de mást a viselkedésed nagyon is irritál.és igen talán nem a legszebb énekes de a szíve a helyén van!és ez többet ér a szépségnél..hát igen neked rögtön az jut eszedbe hogy csúnya(mert te szebb vagy akkor örülj neki ,senki nem tehet arról hogyan néz ki) majd ha nála több díjat nyersz azaz több leszel nála, jobb leszel nála , elismertebb leszel nála,akkor talán tehetsz rá ilyen megjegyzéseket. de nem hinném hogy akár 1 grammy díjad is lenne. -.-' [link]
2016. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Nem úgy volt, hogy mész?

:) sziaszia!

2016. márc. 13. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!