Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én rühellem már Taylor...

Csak én rühellem már Taylor Swiftet?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt szimpatikus, de legalább nem ő folyt a csapból is. Mostanában már falra mászok a hype-tól ami körülveszi teljesen indokolatlanul.

Legalább a zenéje lenne jó, de a hangja nagyon gyengécske, a klipjei gagyik és állandóan csak ugyanarról énekel. Semmi változatos, semmi egyedi nincs benne.

Az alapvető habitusa, személyisége is bosszantó. A megnyilvánulásai alapján egy kényeskedő, beképzelt, vinnyogós kis színészcsitri, ráadásul a szörnyű kategóriából: Minden mű, amit csinál, de tényleg. A magánéletét nem is lehet komolyan venni, annyira megjátssza magát állandóan.

Mindezek mellett szegénykém sosem volt egy szépség, mostanra talán megtalálta azt a hajat, ami valahogy áll neki, de még így is egy menyétre emlékeztet az arca, az "alakja" meg olyan, mint egy 14 éves fiúnak.


Mindezek mellett egyszerűen nem értem, mit esznek rajta annyira, hogy rekordokat döntöget meg díjakat kap egymás után. A világ legátlagosabb énekesnőjeként ismerte meg szerintem mindenki, kétlem, hogy ez az éves alatt változott, maximum a körítés még szájbarágósabb lett. Ezért is tettem fel ezt a kérdést.


2015. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Takarodj mááááár el innen :D:DDD Nem bíroooom ezt a kabarét
2016. márc. 14. 22:54
 32/43 A kérdező kommentje:

Na, szóval sikerült összeszednem magam. Úgy érzem, "lezárásképpen" írni akarok neked valamit.

Én vitatkoznék, de nincs türelmem végigolvasni, amiket írsz. Végtelenül butuska vagy, ne haragudj. Ez építő kritika akar lenni. Olyan vagy, mint egy kis gumilabda, amivel a tesiórákon kidobóznak a diákok. Pattogsz, pattogsz a plafonig. Figyelj, tök jó ez a szenvedély, amivel imádod a bálványod, de így, ezzel a stílussal soha, de soha nem fog komolyan venni senki, köztük én sem, szóval vagy szedd össze magad, vagy ne írj ide. Amint válaszolsz valami értékelhetőt, ígérem, hogy elolvasom az eddig írt szösszeneteidet. Végig. :)

2016. márc. 14. 23:06
 33/43 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta,hogy Taylor Swift a bálványom?! Mert én egy szóval sem.Egyszerűen csak ahogy elolvastam amiket írtál róla eléggé felháborodtam mivel attól mert mondjuk nem szeretem ..na jó nem jut most olyan eszembe de mindegy.Szóval...ahj hagyjuk inkább látom egy csöpp megértés,jóindulat sincs benned.Nem tudok rajtad segíteni.Azért pár év múlva remélem eljutsz odáig hogy nem magadat tartod a legjobbnak ezen a k_rva világon! :DD
2016. márc. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Szépen zuhan az a %. :D Kétlem hogy ez az egy kérdés ennyi jelentene az össz % tekintetében, akkor valami gubanc lehet máshol is. :D
2016. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor hagyjuk. Nem is tudom, miért gondoltam, hogy végre valami értelmeset is ideírsz. Naiv voltam. :3 Bár arról tolhatnál egy screenshotot, hol írtam olyat, hogy én mindenkinél jobb vagyok. Nem találom. Rossz már a szemem. :) Előre is köszönöm!
2016. márc. 15. 14:55
 36/43 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem találom mikor azt írtam,hogy ő a bálványom vagy,hogy egyáltalán nagy rajongója vagyok.
2016. márc. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
34 ---) 31... ez megint sokat elárul.
2016. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Hát, pedig ilyen elhivatottsággal csak az véd egy tehetségtelen embert, aki a bálványának tartja. :)
2016. márc. 16. 21:37
 39/43 anonim ***** válasza:
Nekem ő a legunalmasabb női előadó a fiatal amerikai énekesnők közül. Nem tetszik amit csinál, untatnak a lagymatag számai. Mintha csak romantikus álmodozó tinilányoknak szólnának.
2016. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Taylor Swift egy kalap szar.

Tehetségtelen, full-auto tune, ja meg persze apucinak jó sok pénze van. A klipjei rohadt unalmasak.. egyszerűen hányinger az egész csaj.

Ja és a Wildest Dreams számát is Del Reytől lopta..

Nem áll semmiből a csaj csak osszelopkodni a tehetséges eloadoktol az anyagot aztán jól kitomi apuci a penzevel.

2018. márc. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!